Ciąża tarot

Wróżba: Kiedy zajdę w ciążę ?

Pewne panie od wczesnej młodości wiedzą, że zamierzają urodzić dzieci, podczas gdy inne dochodzą do tej decyzji po długich miesiącach rozmyślań. Zanim jednak zdecydujesz się na urodzenie dziecka lub dodasz kolejne dziecko do swojej gromadki, świetnie jest się zatrzymać i zrobić bilans. Jest kilka wysiłków, które masz podjąć jeszcze przed poczęciem dziecka, aby dać sobie jak największe szanse na normalną ciążę i piękne dziecko. Oto parę najważniejszych rzeczy, które możesz zrobić, aby dobrze wypaść na drodze do macierzyństwa:

Zadbaj o odżywianie

Jeśli byłaś pewna, że do dnia zajścia w ciążę nie będziesz musiała zamieniać swoich ulubionych szkodliwych produktów na korzystne dla dziecka, zastanów się poważnie. Zrównoważona dieta, która obejmuje zróżnicowane owoce, warzywa, pełne ziarna, chude białka oraz pokarmy bogate w wapń, daje Twojemu organizmowi wsparcie odżywcze, którego potrzebuje, gdy podejmujesz wszelkie starania, aby zostać matką, a także podczas ciąży.

Kwas foliowy

Nawet jeśli nie robisz nic więcej, aby przygotować się do ciąży, zażywanie suplementu kwasu foliowego w formie tabletek jest ważne. Przyjmowanie 400 mikrogramów kwasu foliowego codziennie – poczynając co najmniej miesiąc przed zajściem w ciążę i kontynuowanie zażywania tego suplementu przez pierwszy trymestr zapewnia znaczącą ochronę przed poważnymi uszkodzeniami wrodzonymi.

Zadbaj o dobrą wagę

Wróżba: Kiedy zajdę w ciążę ?

Jeśli jesteś za szczupła lub otyła może być Ci trudniej stać się kobietą ciężarną. Zbilansowana waga ciała sprzyja również zdrowszej ciąży. Panie, które są zbyt szczupłe i nie przybierają wystarczająco na wadze w trakcie ciąży, częściej wydają na świat dzieci z niedowagą, natomiast kobiety z nadwagą częściej mają problemy podczas ciąży oraz porodu.

Zrezygnuj z alkoholu

Umiarkowane picie alkoholu lub wypijanie jednego drinka z dodatkiem alkoholu codziennie jest zazwyczaj uważane za nieszkodliwe, gdy starasz się urodzić dziecko, ale powinnaś unikać nadmiernego picia. Nie powinnaś w ogóle spożywać alkoholu, gdy jesteś kobietą ciężarną lub myślisz, że jesteś w stanie odmiennym, ponieważ nawet śladowa ilość alkoholu może stanowić zagrożenie dla zdrowia Twojego rozwijającego się malucha. Picie w trakcie ciąży jest zdecydowanie okropnym rozwiązaniem.

Czas odwiedzić dentystę

Zmiany hormonalne podczas ciąży mogą mieć wpływ na stan Twojej jamy ustnej; a zwłaszcza, ciąża może sprawić, że będziesz bardziej podatna na schorzenia dziąseł. Dbanie o uzębienie i dziąsła przed ciążą może pomóc Ci ograniczyć niebezpieczeństwo wystąpienia problemów zdrowotnych w okresie ciąży.

Rzuć palenie lub zażywanie narkotyków

Jeśli palisz lub wchłaniasz jakiekolwiek dopalacze, teraz jest czas, aby zerwać z nałogiem. Obie te czynności mogą prowadzić do poronienia, zbyt wczesnego porodu i niskiej masy urodzeniowej pociechy.

Zadbaj o balans psychiczny

Jeśli chorujesz na depresję lub miałaś ją w w młodości, może być Ci trudniej być w odmiennym stanie. Kobiety, które mają depresję, są dwukrotnie bardziej narażone na problemy związane z płodnością. Nawet jeśli doświadczasz depresji tylko czasami, możesz chcieć wybrać się do terapeuty lub psychologa, aby sprawdzić stan zdrowia umysłowego. Zyskasz informację, które specyfiki leczące depresję są bezpieczne przez lekarzy i ekspertów do zażywania w czasie ciąży, a również jakie sposoby radzenia sobie z nerwami możesz bez komplikacji stosować. Depresja jest schorzeniem XXI wieku.

Śpij lepiej

Nie masz obowiązku pracować przez długie godziny lub wykonywać każdego niezrealizowanego obowiązku w oczekiwaniu na odmienny stan. Realnie odpoczynek, relaks i równowaga są tak samo istotne, gdy zabiegasz o zapłodnienie, jak i wtedy, gdy jesteś w odmiennym stanie. Zanim zajdziesz w ciążę, zastanów się, jak uczynić sen priorytetem i zrób wszystko, co możesz, aby zmniejszyć poziom stresu. Zrelaksowana matka to zrelaksowane dziecko.

Zadbaj o kondycję fizyczną

Jeśli jeszcze nie ćwiczysz, wypracowanie rutyny przed poczęciem dziecka może pomóc Twojemu ciału poradzić sobie ze zmianami, jakie wystąpią w czasie ciąży, a również fizycznie przygotować Cię do porodu. Już pół godziny umiarkowanie intensywnych ćwiczeń przez większość dni w tygodniu może świetnie wpłynąć na Twoją moc oraz wytrzymałość.

Zwróć uwagę na swoją codzienną kawkę

Znawcy nie są zgodni co do tego, jaka dawka kofeiny jest nieszkodliwa podczas ciąży, ale zgadzają się, że powinnaś unikać spożywania wielkich dawek kofeiny zarówno podczas starań o poczęcie, jak i w trakcie odmiennego stanu. Jest to dobre podejście, a młoda matka mądrze podchodzić do porad ekspertów.

Czas zakończyć antykoncepcję

Choć może wydawać się jasne, że jeśli chcesz zostać mamą, musisz zrezygnować ze stosowania antykoncepcji, to nie zawsze jest to tak łatwe, jak pozostawienie gumek w szufladzie. Jeśli bierzesz pigułki, możesz nie mieć owulacji przez kilka tygodni po ich odstawieniu, a kobiety, które zaniechały stosowania hormonalnych zastrzyków antykoncepcyjnych, mogą nie odzyskać owulacji przez wiele miesięcy. Tak czy inaczej, dobrze jest odczekać, aż będziesz miała dwa regularne cykle miesiączkowe, zanim zaczniesz starać się o poczęcie, dzięki czemu będziesz w stanie określić bardziej precyzyjny termin wydania dziecka na świat. Stosowanie się do takich reguł przyczyni się do tego, że Twoja ciąża będzie przebiegała dobrze.

Wróżba: Kiedy zajdę w ciążę ?

Karty tarota odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania oraz na wiele, wiele innych. Rezultatem poznania przyszłych wydarzeń dzięki Tarotowi jest możliwość spojrzenia na swoje życie z zupełnie innej, obiektywnej perspektywy i zaplanowania swojego życia inaczej, czyli tak, abyśmy osiągnęli szczęście, miłość, zdrowie, pieniądze i bezpieczeństwo.

Nie będzie wielkim odkryciem stwierdzenie, że wróżba tarota to sposób na zmianę swojego dotychczasowego życia na lepsze. Ty zdecyduj czy chcesz tej zmiany już dziś.

zamów wróżbęjak zamówić wróżbę


Tagi wpisu: Wróżba: Kiedy zajdę w ciążę ? horoskop, ,

Losuj kartę tarota

Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

O mnie

Wróżka Otylia Posiadam ponad 20 lat doświadczenia w stawianiu kart tarota oraz numerologii. Podstaw wróżenia nauczyła mnie moja babcia, resztę wiedzy szlifowałam przez lata a ciężka praca zaowocowała tym, gdzie teraz jestem i co robię. Jestem osobą bezkompromisową i zawsze we wróżbie mówię to, co pokazuje mi rozkład kart tarota a nie to, czego oczekuje ode mnie klient.

Moi klienci to osoby w różnym wieku, z różnym wykształceniem i różnej płci. Wróżę lekarzom, prawnikom, politykom, przedsiębiorcom, studentom, gospodyniom domowym i pracownikom biurowym. Po porady zgłaszają się do mnie polacy mieszkający za granicą. Tak naprawdę nie ma reguły, ponieważ moim klientem może zostać każda pełnoletnia osoba. Nie wróżę przez telefon i sms. Wróżę online przez e-mail. Jestem dostępna niemal 24h na dobę.

Z kart tarota wspieranych numerologią wróżę już kilkadziesiąt lat. Przez ten czas postawiłam tarota tysiącom osób, potrzebujących wsparcia i wskazówek dotyczących ich losu w niedalekiej przyszłości. Dzięki swojemu doświadczeniu i doskonale rozwiniętej intuicji jestem w stanie pomóc przy naprawdę trudnych i decydujących wyborach życiowych. Moja rada potrafi być bezcenna, mój Tarot czeka a decyzja należy do Ciebie.

Do kontaktu ze mną proszę się posłużyć adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Pozdrawiam serdecznie.

Opinie o mnie

opinie

“Bardzo dziękuje za szybką odpowiedż;) wszystko co pani napisala..tzn co karty pokazały jest prawda;) no duzo mi to pomoglo..i dalo do myslenia;) jeszcze raz dziekuje..na pewno skorzystam jeszcze z pani pomocy;) serdecznie pozdrawiam;) ”

Pani Katarzyna


opinie

“Dziekuje serdecznie To dziwne... bo wszystko sie zgadza co do joty... Pozdrawiam serdecznie i dziekuje za dodanie otuchy Z powaznianiem Arek”

Pan Arkadiusz


opinie

"Witam Pani Otylio, dziękuję serdecznie za wróżbę. Wskazówki w niej zawarte są dla mnie cenne. Pozdrawiam serdecznie i również życzę wszystkiego najlepszego! "

Pani Marta


KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

Postaw tarota

Szybki kontakt ze mną. Uzupełnij formularz i kliknij przycisk wyślij na dole.
  Moje strony

  Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

  Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

  Karty tarota - Opis

  Wielkie arkana


  0 Głupiec - 1 Mag - 2 Kapłanka - 3 Cesarzowa - 4 Cesarz - 5 Wiara - 6 Kochankowie - 7 Rydwan - 8 Sprawiedliwość - 9 Pustelnik - 10 Koło fortuny - 11 Moc - 12 Wisielec - 13 Śmierć - 14 Umiarkowanie - 15 Diabeł - 16 Wieża - 17 Gwiazda - 18 Księżyc - 19 Słońce - 20 Sąd - 21 Świat

  Małe arkana


  Czytaj więcej...

  Monety: 2 monet - 3 monet - 4 monet - 5 monet - 6 monet - 7 monet - 8 monet - 9 monet - 10 monet - As monet - Rycerz monet - Król monet - Królowa monet - Giermek monet

  Kielichy: 2 kielichów - 3 kielichów - 4 kielichów - 5 kielichów - 6 kielichów - 7 kielichów - 8 kielichów - 9 kielichów - 10 kielichów - As kielichów - Rycerz kielichów - Król kielichów - Królowa kielichów - Giermek kielichów

  Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Giermek mieczy

  Buławy: 2 buław - 3 buław - 4 buław - 5 buław - 6 buław - 7 buław - 8 buław - 9 buław - 10 buław - As buław - Rycerz buław - Król buław - Królowa buław - Giermek buław

  Ciekawostki z bloga

  Numerologia


  Numerologia 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 11 - 22 - 33 - 44

  Horoskop ogólny


  Baran - Bliźnięta - Byk - Koziorożec - Lew - Panna - Rak - Ryby - Skorpion - Strzelec - Waga - Wodnik

  Najczęściej czytane artykuły


  Jak osiągnąć szczęście ? - Jak walczyć ze stresem ? - Dlaczego warto być asertywnym ? - Jak pozbyć się strachu ? - Jak walczyć z depresją ? - Jak wieść dobre życie ?

  Czytaj więcej...

  Numerologia


  Numerologia w związku - Podstawa numerologia - Dopasowanie liczb - Analiza numerologiczna - Nasza data urodzenia

  Troszkę o wróżeniu online


  Czego nie powie nawet najlepsza wróżka ? - Dobra wróżka online - Wróżba e-mail - Tarocistka a wróżka - Wróżby online przez internet - Jak przebiega wizyta u wróżki ? - Wróżenie z kart tarota - podstawy

  Jak działa tarot


  Jak zadawać pytania kartom ? - Jak opisać swoją sytuację życiową ? - Rozkład kart tarota na miłość, związek, pracę, zdrowie i pieniądze - Tarot TAK NIE - Interpretacja rozkładu tarota - Kiedy znajdę pracę ? - Finanse czyli pieniądze w tarocie - Tarot a zdrowie i choroby

  Wróżby miłosne


  Miłość karmiczna i związek karmiczny - Co on do mnie czuje ? - Romans w tarocie - Wróżba miłosna w kartach - Jak dowiedzieć się czy on mnie zdradza ? - Gdy mąż zdradza... Zdrada w tarocie - Rytuały i zaklęcia miłosne - Dlaczego się tym nie zajmuję ? - Zazdrość w tarocie

  Jaka będzie przyszłość ?


  Co będę szczęśliwa w życiu ? - Ile będę miała dzieci ? - Co mnie czeka w przyszłości ? - Kiedy wyjdę za mąż ? - Kiedy zajdę w ciążę ? - Kiedy urodzę dziecko ? - Kiedy uda mi się schudnąć ?

  Ezoteryka


  Jak sobie radzić z wampirami energetycznymi ? - Jak działą afiramcje ? - Czym jest oświecenie ? - Jak myśli i czyny kształtują naszą rzeczywistość ? - System czakr człowieka - Czym jest wizualizacja ?

  Jak zamówić ?

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę