4,8
Rated 4,8 out of 5
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie o mojej pracy.

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Czy ktoś mnie zaczarował ?

  Brakująca bielizna lub inne osobiste przedmioty

  Bielizna lub odzież (przede wszystkim noszone) pozostawiają silny ślad energetyczny. To samo dotyczy twoich niebywale prywatnych rzeczy (powiedzmy zegarka). Ta wasza gęsta energia może być wykorzystana jako ogniwo w rytuałach, jednakowo w pozytywnych jak i negatywnych celach.

  Mroczne omeny

  Spostrzeżenie niebieskiego motyla jest omenem, że działa tu magia. O ile magia nie jest twoja, nie zapominaj, że możesz być zmuszona do czytania między wierszami. Wrony i sowy są jednakowo przyciągane przez magię, jednocześnie dobrą jak i negatywną. Jeśli sowa skrzeczy przed świtem lub kruk omyłkowo przekroczy twoją drogę to też jest omen. Spostrzeżenie ciemnego żółtka jajka uznawane jest za mroczny omen czarnej magii. Jest to tak samo sposób, aby dowiedzieć się, czy jesteś przeklęta.

  Czy ktoś rzucił na mnie klątwę ?

  Drzewa dziwnie się zachowują lub zdrowe rośliny domowe chorują

  Jeśli zdrowe rośliny domowe więdną bez dokładnego powodu, na początek powinieneś sprawdzić glebę.
  Często złe wiedźmy „pod przykrywką” chcą zakopywać zaczarowane rzeczy w roślinach domowych. Rośliny domowe w łatwy sposób chorują, z uwagi na fakt nie posiadają odpowiedniego sposobu na oczyszczenie swojej aury. To one w pierwszej kolejności zostają dotknięte chorobą. Przetestuj glebę i doniczkę. Jeżeli zostanie dostrzeżony zaczarowany lub nieznany przedmiot lub płyn przygotuj się na oczyszczenie. Wyrzuć ten przedmiot. Porozmawiaj ze specjalistą, jeśli więcej roślin jest dotkniętych.

  Znikające zdjęcia

  Mówi się, że zdjęcia (zwłaszcza te starsze lub niecyfrowe) mają coś z twojej energii eterycznej. Mogą one autentycznie wpływać jako łącznik z fotografowaną osobą, zwierzęciem lub miejscem. Jest to używane jako punkt najważniejszy dla wielu rytuałów, zarówno pozytywnych jak i negatywnych. Z tej przyczyny również brakujące zdjęcia z twojego pomieszczenia lub domu świadczą, że ktoś może je zrabować, aby wykorzystać je do mrocznych rytuałów.

  Dziwaczne zachowanie zwierząt

  Zazwyczaj klątwa przyciąga jednostki o niskiej wibracji, które czają się dookoła przeklętego celu. Z racji tego zwierzęta, które są silniej wrażliwe na duchy lub energie, zachowują się niespodziewanie. Przyjrzyjmy się kilku poniższym przykładom: Ptaki – przede wszystkim kruki – latające wokół twojego mieszkania lub terytorium. Psy szczekające w eter. Przynajmniej takie masz odczucie… Mrówki (zazwyczaj czerwone) zajmujące miejsce (w którym ich wcześniej ich nie zaobserwowałaś). Obserwuj uważnie zachowanie zwierząt. Spróbuj rzucić zaklęcie oczyszczające lub przepłukać dom wodą święconą.

  Ktoś Cię przeklina w Twoich snach

  Szczególnie czarownice, które przeklinają, są rozzłoszczonymi ludźmi, którzy są skłonni do popełniania pomyłek. Z tego powodu dodatkowo nie zacierają one wszystkich swoich śladów. Dlatego przeklęty cel może uporczywie zauważać go w swoich snach. To może być znak alarmujący.

  Dziwne sprawy z amuletami

  Amulety używane są po to, aby to one poniosły wszelkie szkody, a nie osoba lub dom, który ochraniają. Dlatego również, gdy amulet się łamie lub znika, oznacza to, że jego energia została wykorzystana. Wymień amulet na nowy i nigdy nie naprawiaj zepsutego amuletu.

  Nagłe bóle niewiadomego pochodzenia

  Czasami atak magiczny czyli klątwa wchodzi w interakcję z twoją matrycą energetyczną, co prawdopodobnie jesteś w stanie odczuwać jako ból. Ten ból jest w rzeczywistości zawiadomieniem od twojej aury, że wydarzyło coś złego. Przede wszystkim jeśli ten ból nie jest niczym, co kiedykolwiek czułaś lub dotyka części twojego ciała, która jest w 100% sprawna. Każdy ból musi być najpierw wybadany przez specjalistę medycznego. Monitoruj ból. Kiedy po raz pierwszy wystąpił? Czy wystąpił podczas pełni księżyca? Sporządzaj notatki. Oczyszczaj i osłaniaj swoją aurę.

  Dziwne znaki na domu

  Wiedźmy są w stanie potrzebować „oznaczyć” twoje terytorium za pomocą swoich magicznych znaków. Dojrzenie magicznych talizmanów niewiadomego pochodzenia na twoim terenie oznacza, że była tam czarownica lub ktoś, kto usiłuje ją naśladować. Znak ten jest raczej wyryty nożem (rytualnym sztyletem) lub narysowany magicznym tuszem. Niezależnie od „klątwy”, zadzwoń na policję, jeśli twierdzisz, że powinnaś zgłosić wandalizm, który wydarzył się na twojej posesji. Pozbądź się upiornych symboli – usuń je. Po doprowadzeniu do ładu miejsca rzuć na nie wodę święconą.

  Straszny przedmiot w Twoim domu

  Czarownice, które wyznaczają cię za cel, muszą zyskać kontakt, aby efektownie cię przekląć. Aby tego dokonać, muszą wprowadzić w życie kilka metod. Najczęstszym przyrządem czarownic jest strach. Strach łączy ludzi. Jeśli czujesz się przeklęty, to jest to jak samospełniająca się przepowiednia. Z psychologicznego punktu widzenia, gdy myślimy, że jesteśmy celem ataku, jesteśmy w stanie wykazywać zachowania identyczne jak przeklęci ludzie. Pójdź na komisariat, jeśli przypuszczasz, że ktoś włamał się do twojego domu i zostawił coś strasznego, aby cię nękać. Trzeba zgłosić każde możliwe „włamanie”, a także akt wandalizmu. Pozbądź się upiornego artefaktu. Zapamiętaj: Za żadne skarby nie wrzucaj przeklętego przedmiotu do jeziora.

  Płyny rozlane na Twoim terenie

  Często wiedźma jest w stanie użyć zaklętych eliksirów, aby rzucić urok na ciebie lub twoje otoczenie. Aby to zrobić, ciecz musi zostać rozlana wokół Twojego mieszkania lub na twoim progu. Znalezienie tego typu płynów wraz z żelaznymi gwoździami lub rozbitym szkłem może oznaczać, że ktoś stara się rzucić na ciebie klątwę.

  Źródło: https://blog.otylia.pl/czy-ktos-rzucil-na-mnie-urok/

  Czy ktoś rzucił na mnie klątwę ?

  Karty tarota odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania oraz na wiele, wiele innych. Rezultatem poznania przyszłych wydarzeń dzięki Tarotowi jest możliwość spojrzenia na swoje życie z zupełnie innej, obiektywnej perspektywy i zaplanowania swojego życia inaczej, czyli tak, abyśmy osiągnęli szczęście, miłość, zdrowie, pieniądze i bezpieczeństwo.

  Nie będzie wielkim odkryciem stwierdzenie, że wróżba tarota to sposób na zmianę swojego dotychczasowego życia na lepsze. Ty zdecyduj czy chcesz tej zmiany już dziś.

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę


  Tagi wpisu: Czy ktoś rzucił na mnie klątwę ? horoskop, ,

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Posiadam ponad 20 lat doświadczenia w stawianiu kart tarota oraz numerologii. Podstaw wróżenia nauczyła mnie moja babcia, resztę wiedzy szlifowałam przez lata a ciężka praca zaowocowała tym, gdzie teraz jestem i co robię. Jestem osobą bezkompromisową i zawsze we wróżbie mówię to, co pokazuje mi rozkład kart tarota a nie to, czego oczekuje ode mnie klient.

  Moi klienci to osoby w różnym wieku, z różnym wykształceniem i różnej płci. Wróżę lekarzom, prawnikom, politykom, przedsiębiorcom, studentom, gospodyniom domowym i pracownikom biurowym. Po porady zgłaszają się do mnie polacy mieszkający za granicą. Tak naprawdę nie ma reguły, ponieważ moim klientem może zostać każda pełnoletnia osoba. Nie wróżę przez telefon i sms. Wróżę online przez e-mail. Jestem dostępna niemal 24h na dobę.

  Z kart tarota wspieranych numerologią wróżę już kilkadziesiąt lat. Przez ten czas postawiłam tarota tysiącom osób, potrzebujących wsparcia i wskazówek dotyczących ich losu w niedalekiej przyszłości. Dzięki swojemu doświadczeniu i doskonale rozwiniętej intuicji jestem w stanie pomóc przy naprawdę trudnych i decydujących wyborach życiowych. Moja rada potrafi być bezcenna, mój Tarot czeka a decyzja należy do Ciebie.

  Do kontaktu ze mną proszę się posłużyć adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mnie

  opinie

  "Bardzo Pani dziekuję. Pani wróżba choć raczej nazwałabym to opisem stanu faktycznego, bardzo celnego jest poukładaniem w samym sobie treści, do których często wstyd się przyznać przed samym sobą.... Jeszcze raz bardzo dziękuję. Pozdrawian serdeczcznie i cieplutko w ten zimowy czas.... :-))))"

  Pani Anna


  opinie

  “Pani Otylio Dziękuję za szybką odpowiedź. Mniej więcej wiem, co powinnam zrobić. Żal tylko, że powodem, dla którego mój mąż chce odbudowania związku jest wygoda, a nie uczucie. Widocznie nie można mieć wszystkiego (to niestety o mnie). ”

  Pani Irena


  opinie

  "Bardzo dziękuję za wróżbę. Przeczytałam, przeanalizowałam i wszystko wydaje się bardzo rozsądne. Jestem zadowolona, odpowiedz dostałam na każde pytanie. Póki co bardzo dziękuję i pewnie niebawem się odezwę. :) Pozdrawiam serdecznie"

  Pani Joanna


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Postaw tarota

  4,8
  Rated 4,8 out of 5
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie o mojej pracy.

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl. Tarot przyszłość związku i Postaw tarota na miłość

   Karty tarota - Opis

   Wielkie arkana


   0 Głupiec - 1 Mag - 2 Kapłanka - 3 Cesarzowa - 4 Cesarz - 5 Wiara - 6 Kochankowie - 7 Rydwan - 8 Sprawiedliwość - 9 Pustelnik - 10 Koło fortuny - 11 Moc - 12 Wisielec - 13 Śmierć - 14 Umiarkowanie - 15 Diabeł - 16 Wieża - 17 Gwiazda - 18 Księżyc - 19 Słońce - 20 Sąd - 21 Świat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Monety: 2 monet - 3 monet - 4 monet - 5 monet - 6 monet - 7 monet - 8 monet - 9 monet - 10 monet - As monet - Rycerz monet - Król monet - Królowa monet - Giermek monet

   Kielichy: 2 kielichów - 3 kielichów - 4 kielichów - 5 kielichów - 6 kielichów - 7 kielichów - 8 kielichów - 9 kielichów - 10 kielichów - As kielichów - Rycerz kielichów - Król kielichów - Królowa kielichów - Giermek kielichów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Giermek mieczy

   Buławy: 2 buław - 3 buław - 4 buław - 5 buław - 6 buław - 7 buław - 8 buław - 9 buław - 10 buław - As buław - Rycerz buław - Król buław - Królowa buław - Giermek buław

   Jak zamówić ?

   zamów wróżbęjak zamówić wróżbę