4,8
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie o mojej pracy.

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Królowa buław tarot

  Królowa buław, zwana również Królową pałek/kijów, to karta tarota należąca do Małych Arkanów.

  Znaczenie karty

  Królowa buław jest kobietą czynu, potrafi inspirować, pobudzać do działania, sama również nie próżnuje. Posiada cechy przywódcze i ma energię, którą potrafi obdarzyć innych. Jest popularna, zawsze stoi na czele grupy, dobrze się czuje w rolach przywódczych. Królowa buław jest także niezależna, niekiedy impulsywna i bezczelna, niektórzy się jej boją, a wszyscy szanują. Troszczy się o ludzi sobie bliskich, na co pozwala jej pozycja społeczna. Jest nieprzewidywalna i zmienna, ma swoich zwolenników i informatorów.

  Symbolika

  Królowa buław siedzi w żółtej sukni na tronie, w jednej ręce trzyma buławę, a w drugiej słonecznik. Na jej tronie również widnieje motyw słonecznika, znajdują się tam także dwa zwrócone do siebie lwy. Lwy widoczne są też u podstawy tronu, lecz te zwrócone są w przeciwne strony. W tle widać piramidy, a przed Królową siedzi czarny kot, który w przeciwieństwie do królowej, patrzy na wprost. Zarówno kolor żółty, jak i słoneczniki oraz lwy odnoszą się do typowego dla buław symbolu ognia. Zwiastuje on ruch, energię i działanie. Na niektórych kartach zamiast czarnego kota widnieje czarna pantera lub lwy. W religii muzułmańskiej czarny kot ma właściwości magiczne i posiada 7 żyć. Czarny kot jest częstym kompanem osób o zdolnościach magicznych.

  Uczucia, zdrowie i praca

  Królowa buław oznacza osobę pewną siebie i świadomą swojego ciała, która nie spocznie, dopóki nie zdobędzie obiektu swoich westchnień. Jest piękną kobietą i świetną kochanką, która szuka satysfakcji seksualnej bardziej niż stałego związku. W zdrowiu Królowa buław zwiastuje żylaki oraz problemy z nadwagą, a w pracy wróży samodzielnie wypracowany sukces lub stanowisko kierownicze.

  Karta odwrócona

  Odwrócona Królowa buław oznacza osobę kapryśną, rozwiązłą, która stawia potrzeby seksualne ponad uczuciami. Jest nierozważna i żądna zemsty, często wykorzystuje seks jako formę zemsty, chcą poniżyć partnera. Łatwo wpada w złość i rani bliskie jej osoby.

  Królowa buław

  Karty tarota odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania oraz na wiele, wiele innych. Rezultatem poznania przyszłych wydarzeń dzięki Tarotowi jest możliwość spojrzenia na swoje życie z zupełnie innej, obiektywnej perspektywy i zaplanowania swojego życia inaczej, czyli tak, abyśmy osiągnęli szczęście, miłość, zdrowie, pieniądze i bezpieczeństwo.

  Nie będzie wielkim odkryciem stwierdzenie, że wróżba tarota to sposób na zmianę swojego dotychczasowego życia na lepsze. Ty zdecyduj czy chcesz tej zmiany już dziś.

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę


  Tagi wpisu: Królowa buław horoskop, ,

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Posiadam ponad 20 lat doświadczenia w stawianiu kart tarota oraz numerologii. Podstaw wróżenia nauczyła mnie moja babcia, resztę wiedzy szlifowałam przez lata a ciężka praca zaowocowała tym, gdzie teraz jestem i co robię. Jestem osobą bezkompromisową i zawsze we wróżbie mówię to, co pokazuje mi rozkład kart tarota a nie to, czego oczekuje ode mnie klient.

  Moi klienci to osoby w różnym wieku, z różnym wykształceniem i różnej płci. Wróżę lekarzom, prawnikom, politykom, przedsiębiorcom, studentom, gospodyniom domowym i pracownikom biurowym. Po porady zgłaszają się do mnie polacy mieszkający za granicą. Tak naprawdę nie ma reguły, ponieważ moim klientem może zostać każda pełnoletnia osoba. Nie wróżę przez telefon i sms. Wróżę online przez e-mail. Jestem dostępna niemal 24h na dobę.

  Z kart tarota wspieranych numerologią wróżę już kilkadziesiąt lat. Przez ten czas postawiłam tarota tysiącom osób, potrzebujących wsparcia i wskazówek dotyczących ich losu w niedalekiej przyszłości. Dzięki swojemu doświadczeniu i doskonale rozwiniętej intuicji jestem w stanie pomóc przy naprawdę trudnych i decydujących wyborach życiowych. Moja rada potrafi być bezcenna, mój Tarot czeka a decyzja należy do Ciebie.

  Do kontaktu ze mną proszę się posłużyć adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mnie

  opinie

  "Pani Otylio pięknie dziękuję za wróżbę.Zawsze będe czytała ją aby uspokoić swoje wnętrze i bardziej kochać.Dziękuję za wspaniałe słowa ale to prawda co Pani pisze. Napewno polecę Pania innym osobą.Serdecznie "

  Pani Grażyna


  opinie

  "Droga Pani Otylio, Bardzo dziekuje, ze zechciala Pani poswiecic czas na moje sprawy. Wiem, ze Pani (chociaz raczej Tarota) prognozy sa bardzo wiarygodne- wlasciwie Tarot potwierdzil dokladnie to, co juz wczesniej "podskórnie" czulam. Na pewno nie poraz ostatni poprosilam Pania o pomoc. Najserdeczniej dziekuje i pozdrawiam,"

  Pani Lidia


  opinie

  "Witam pania serdecznie, wiem, ze za wrozby sie nie dziekuje, ale tutaj musze sie przed pania pochylic i z calego serca podziekowac, nie spodziewalam sie takich odpowiedzi. Na pewno bede jeszcze korzystac z pani uslug wrozbiarskich!!!"

  Pani Izabela


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Postaw tarota

  4,8
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie o mojej pracy.

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl. Tarot przyszłość związku i Postaw tarota na miłość

   Jak zamówić ?

   zamów wróżbęjak zamówić wróżbę