4,8
Rated 4,8 out of 5
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie o mojej pracy.

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Płeć dziecka

  Wyniki licznych badań przedstawiają dane, które mogą wskazywać na większe prawdopodobieństwo tego, jakiej płci nosisz dziecko.

  (Dziewczynka) Stres Cię wykańcza

  Naukowcy mówią, że im bardziej byłaś zestresowana w chwili zapłodnienia, tym bardziej możliwe jest, że urodzisz małą kobietkę. Dzieje się tak z takiego powodu, że dziewczynki mogą być bardziej odporne na złe warunki w łonie kobiecym niż chłopcy. Dla przykładu w jednym z niewielkich badań które przeprowadzono w 2019 roku dowiedziono, że ciężarne kobiety, które skarżyły się, że doświadczają sytuacji stresowych, częściej zostawały mamami córeczek.

  (Chłopiec) Jesz dużo więcej podczas ciąży

  Tarot płeć dziecka

  To będzie chłopiec czy dziewczynka? Twój apetyt może być podpowiedzią. W jednym z badań przeanalizowano dietę przyszłych mam i okazało się, że kobiety w ciąży z chłopcami jadły około 10 procent więcej kalorii niż te w ciąży z dziewczynkami. Skąd ten zwiększony apetyt? Badający skłaniają się ku myśli, że testosteron wydzielany przez synów może wysyłać ich matkom informację, by więcej jadły. To mogłoby tłumaczyć, dlaczego chłopcy są zazwyczaj więksi po przyjściu na świat niż dziewczynki.

  (Chłopiec) Brzydzisz się dawniej ulubionymi potrawami

  Masz wyraźną niechęć do jedzenia, nawet do tego, które bardzo lubiłaś? Naukowcy są zdania, że im większą niechęć do jedzenia odczuwa przyszła mama, tym większe prawdopodobieństwo, że jest w ciąży z synem. Dlaczego? Niechęć do przyjmowania pokarmów ma związek z funkcjonowaniem układu odpornościowego przyszłej matki, która stara się chronić swoje dziecko.

  (Chłopiec) Jadłaś wysokokaloryczną dietę w czasie poczęcia

  Jedno z badań wykazało, że spożywanie wysokokalorycznej diety w chwili zapłodnienia i systematyczne poranne posiłki dają większe możliwości urodzenia syna. Badający odkryli, że 56 procent ciężarnych z najwyższym spożyciem kalorii w chwili stworzenia dziecka nosiło synów, w porównaniu z zaledwie 45 procentami wśród kobiet u których spożycie kalorii było najniższe.

  (Dziewczynka) Zapominasz o swoich sprawach dość często

  Z nieznanych przyczyn niektóre badania sugerują, że kobiety, jakie urodziły córeczki, konsekwentnie mają słabsze wyniki w testach pamięci – szczególnie w obszarach umiejętności słuchania, obliczania i wizualizacji – kiedy porównamy je z mamami oczekującymi męskich potomków.

  (Chłopiec) Cukrzyca ciążowa dopadła i Ciebie

  Wybrane badania wykazały, że kobiety spodziewające się męskiego potomka są częściej narażone na wystąpienie u nich cukrzycy ciążowej – stanu ciąży charakteryzującego się podniesionym poziomem glukozy we krwi – niż przyszłe mamy noszące córki. Naukowcy nie mają pewności, dlaczego męski płód prowadzi do większych zmian metabolicznych związanych z ciążą niż płód żeński, ale wyniki powyższe wydają się poparte nie tylko jednym badaniem.

  (Dziewczynka) Poranne mdłości Ci dokuczają

  Większość ciężarnych doświadcza w jakimś stopniu nudności o poranku, kiedy spodziewają się potomka. Jednak niektóre ciężarne miewają dużo ciężej, cierpiąc na intensywne mdłości i wymioty. Badania wykazały, że panie, które są w ciąży z córkami, mogą być w większym stopniu podatne na nudności i wymioty kiedy są w ciąży. Wnioski te były jeszcze mocniej związane z przyszłymi matkami, które uskarżają się na niezwykle silne nudności po przebudzeniu.

  (Dziewczynka) Dziecko jest pośladkowe

  Jeżeli mimo tego, że zakończyłaś 32 tydzień ciąży, a twój maluszek ciągle jest uparcie w dole, obrócony główką w górę to możliwe, że przyszedł czas, aby pomyśleć o imieniu dla córeczki!

  Tarot płeć dziecka

  Karty tarota odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania oraz na wiele, wiele innych. Rezultatem poznania przyszłych wydarzeń dzięki Tarotowi jest możliwość spojrzenia na swoje życie z zupełnie innej, obiektywnej perspektywy i zaplanowania swojego życia inaczej, czyli tak, abyśmy osiągnęli szczęście, miłość, zdrowie, pieniądze i bezpieczeństwo.

  Nie będzie wielkim odkryciem stwierdzenie, że wróżba tarota to sposób na zmianę swojego dotychczasowego życia na lepsze. Ty zdecyduj czy chcesz tej zmiany już dziś.

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę


  Tagi wpisu: Tarot płeć dziecka horoskop, ,

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Posiadam ponad 20 lat doświadczenia w stawianiu kart tarota oraz numerologii. Podstaw wróżenia nauczyła mnie moja babcia, resztę wiedzy szlifowałam przez lata a ciężka praca zaowocowała tym, gdzie teraz jestem i co robię. Jestem osobą bezkompromisową i zawsze we wróżbie mówię to, co pokazuje mi rozkład kart tarota a nie to, czego oczekuje ode mnie klient.

  Moi klienci to osoby w różnym wieku, z różnym wykształceniem i różnej płci. Wróżę lekarzom, prawnikom, politykom, przedsiębiorcom, studentom, gospodyniom domowym i pracownikom biurowym. Po porady zgłaszają się do mnie polacy mieszkający za granicą. Tak naprawdę nie ma reguły, ponieważ moim klientem może zostać każda pełnoletnia osoba. Nie wróżę przez telefon i sms. Wróżę online przez e-mail. Jestem dostępna niemal 24h na dobę.

  Z kart tarota wspieranych numerologią wróżę już kilkadziesiąt lat. Przez ten czas postawiłam tarota tysiącom osób, potrzebujących wsparcia i wskazówek dotyczących ich losu w niedalekiej przyszłości. Dzięki swojemu doświadczeniu i doskonale rozwiniętej intuicji jestem w stanie pomóc przy naprawdę trudnych i decydujących wyborach życiowych. Moja rada potrafi być bezcenna, mój Tarot czeka a decyzja należy do Ciebie.

  Do kontaktu ze mną proszę się posłużyć adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mnie

  opinie

  “Pani Otylio; Bardzo dziękuję za wskazanie właściwej drogi. Mam nadzieję, że uda mi się postępować zgodnie ze wskazówkami Pani. Jeśli tylko ktoś będzie potrzebował pomocy, chętnie polecę Panią, a i pewnie sama jeszcze nie raz skorzystam z Pani porad. Pozdrawiam.”

  Pani Iwona


  opinie

  “Droga wróżko! Serdecznie dziękuję za szybka odpowiedź na nurtujące mnie pytania. Pozostaje mi teraz uporządkować swoje myśli i emocje i czekać na rozwój wypadków. Słowa, które do mnie napisałaś dodają mi otuchy i pozwalają z większym spokojem spojrzeć w przyszłość. Dziękuję bardzo. Pozdrawiam”

  Pani Marzanna


  opinie

  "Witam Pani Otylio, Bardzo dziękuję za wróżbę. W głębi serca właśnie takiej odpowiedzi się spodziewałam. Widocznie nie było nam pisane. Mam nadzieję, że przynajmniej on będzie szczęśliwy bo naprawdę na to zasługuje. Ja musze się z tym pogodzić i zaakceptować daną sytuacje. Jak mówi piosenka” …znów normalnie trzeba żyć, normalnie umieć być normalnie kochać świat…”a ja muszę to wcielić w życie. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam Sylwia"

  Pani Sylwia


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Postaw tarota

  4,8
  Rated 4,8 out of 5
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie o mojej pracy.

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

   Karty tarota - Opis

   Wielkie arkana


   0 Głupiec - 1 Mag - 2 Kapłanka - 3 Cesarzowa - 4 Cesarz - 5 Wiara - 6 Kochankowie - 7 Rydwan - 8 Sprawiedliwość - 9 Pustelnik - 10 Koło fortuny - 11 Moc - 12 Wisielec - 13 Śmierć - 14 Umiarkowanie - 15 Diabeł - 16 Wieża - 17 Gwiazda - 18 Księżyc - 19 Słońce - 20 Sąd - 21 Świat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Monety: 2 monet - 3 monet - 4 monet - 5 monet - 6 monet - 7 monet - 8 monet - 9 monet - 10 monet - As monet - Rycerz monet - Król monet - Królowa monet - Giermek monet

   Kielichy: 2 kielichów - 3 kielichów - 4 kielichów - 5 kielichów - 6 kielichów - 7 kielichów - 8 kielichów - 9 kielichów - 10 kielichów - As kielichów - Rycerz kielichów - Król kielichów - Królowa kielichów - Giermek kielichów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Giermek mieczy

   Buławy: 2 buław - 3 buław - 4 buław - 5 buław - 6 buław - 7 buław - 8 buław - 9 buław - 10 buław - As buław - Rycerz buław - Król buław - Królowa buław - Giermek buław

   Ciekawostki z bloga

   Numerologia


   Numerologia 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 11 - 22 - 33 - 44

   Horoskop ogólny


   Baran - Bliźnięta - Byk - Koziorożec - Lew - Panna - Rak - Ryby - Skorpion - Strzelec - Waga - Wodnik

   Najczęściej czytane artykuły


   Jak osiągnąć szczęście ? - Jak walczyć ze stresem ? - Dlaczego warto być asertywnym ? - Jak pozbyć się strachu ? - Jak walczyć z depresją ? - Jak wieść dobre życie ?

   Czytaj więcej...

   Numerologia


   Numerologia w związku - Podstawa numerologia - Dopasowanie liczb - Analiza numerologiczna - Nasza data urodzenia

   Troszkę o wróżeniu online


   Czego nie powie nawet najlepsza wróżka ? - Dobra wróżka online - Wróżba e-mail - Tarocistka a wróżka - Wróżby online przez internet - Jak przebiega wizyta u wróżki ? - Wróżenie z kart tarota - podstawy

   Jak działa tarot


   Jak zadawać pytania kartom ? - Jak opisać swoją sytuację życiową ? - Rozkład kart tarota na miłość, związek, pracę, zdrowie i pieniądze - Tarot TAK NIE - Interpretacja rozkładu tarota - Kiedy znajdę pracę ? - Finanse czyli pieniądze w tarocie - Tarot a zdrowie i choroby

   Wróżby miłosne


   Miłość karmiczna i związek karmiczny - Co on do mnie czuje ? - Romans w tarocie - Wróżba miłosna w kartach - Jak dowiedzieć się czy on mnie zdradza ? - Gdy mąż zdradza... Zdrada w tarocie - Rytuały i zaklęcia miłosne - Dlaczego się tym nie zajmuję ? - Zazdrość w tarocie

   Jaka będzie przyszłość ?


   Co będę szczęśliwa w życiu ? - Ile będę miała dzieci ? - Co mnie czeka w przyszłości ? - Kiedy wyjdę za mąż ? - Kiedy zajdę w ciążę ? - Kiedy urodzę dziecko ? - Kiedy uda mi się schudnąć ?

   Ezoteryka


   Jak sobie radzić z wampirami energetycznymi ? - Jak działą afiramcje ? - Czym jest oświecenie ? - Jak myśli i czyny kształtują naszą rzeczywistość ? - System czakr człowieka - Czym jest wizualizacja ?

   Jak zamówić ?

   zamów wróżbęjak zamówić wróżbę