4,8
Rated 4,8 out of 5
4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

Zobacz wszystkie opinie o mojej pracy.

Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


  Płeć dziecka

  Wyniki licznych badań przedstawiają dane, które mogą wskazywać na większe prawdopodobieństwo tego, jakiej płci nosisz dziecko.

  (Dziewczynka) Stres Cię wykańcza

  Naukowcy mówią, że im bardziej byłaś zestresowana w chwili zapłodnienia, tym bardziej możliwe jest, że urodzisz małą kobietkę. Dzieje się tak z takiego powodu, że dziewczynki mogą być bardziej odporne na złe warunki w łonie kobiecym niż chłopcy. Dla przykładu w jednym z niewielkich badań które przeprowadzono w 2019 roku dowiedziono, że ciężarne kobiety, które skarżyły się, że doświadczają sytuacji stresowych, częściej zostawały mamami córeczek.

  (Chłopiec) Jesz dużo więcej podczas ciąży

  Tarot płeć dziecka

  To będzie chłopiec czy dziewczynka? Twój apetyt może być podpowiedzią. W jednym z badań przeanalizowano dietę przyszłych mam i okazało się, że kobiety w ciąży z chłopcami jadły około 10 procent więcej kalorii niż te w ciąży z dziewczynkami. Skąd ten zwiększony apetyt? Badający skłaniają się ku myśli, że testosteron wydzielany przez synów może wysyłać ich matkom informację, by więcej jadły. To mogłoby tłumaczyć, dlaczego chłopcy są zazwyczaj więksi po przyjściu na świat niż dziewczynki.

  (Chłopiec) Brzydzisz się dawniej ulubionymi potrawami

  Masz wyraźną niechęć do jedzenia, nawet do tego, które bardzo lubiłaś? Naukowcy są zdania, że im większą niechęć do jedzenia odczuwa przyszła mama, tym większe prawdopodobieństwo, że jest w ciąży z synem. Dlaczego? Niechęć do przyjmowania pokarmów ma związek z funkcjonowaniem układu odpornościowego przyszłej matki, która stara się chronić swoje dziecko.

  (Chłopiec) Jadłaś wysokokaloryczną dietę w czasie poczęcia

  Jedno z badań wykazało, że spożywanie wysokokalorycznej diety w chwili zapłodnienia i systematyczne poranne posiłki dają większe możliwości urodzenia syna. Badający odkryli, że 56 procent ciężarnych z najwyższym spożyciem kalorii w chwili stworzenia dziecka nosiło synów, w porównaniu z zaledwie 45 procentami wśród kobiet u których spożycie kalorii było najniższe.

  (Dziewczynka) Zapominasz o swoich sprawach dość często

  Z nieznanych przyczyn niektóre badania sugerują, że kobiety, jakie urodziły córeczki, konsekwentnie mają słabsze wyniki w testach pamięci – szczególnie w obszarach umiejętności słuchania, obliczania i wizualizacji – kiedy porównamy je z mamami oczekującymi męskich potomków.

  (Chłopiec) Cukrzyca ciążowa dopadła i Ciebie

  Wybrane badania wykazały, że kobiety spodziewające się męskiego potomka są częściej narażone na wystąpienie u nich cukrzycy ciążowej – stanu ciąży charakteryzującego się podniesionym poziomem glukozy we krwi – niż przyszłe mamy noszące córki. Naukowcy nie mają pewności, dlaczego męski płód prowadzi do większych zmian metabolicznych związanych z ciążą niż płód żeński, ale wyniki powyższe wydają się poparte nie tylko jednym badaniem.

  (Dziewczynka) Poranne mdłości Ci dokuczają

  Większość ciężarnych doświadcza w jakimś stopniu nudności o poranku, kiedy spodziewają się potomka. Jednak niektóre ciężarne miewają dużo ciężej, cierpiąc na intensywne mdłości i wymioty. Badania wykazały, że panie, które są w ciąży z córkami, mogą być w większym stopniu podatne na nudności i wymioty kiedy są w ciąży. Wnioski te były jeszcze mocniej związane z przyszłymi matkami, które uskarżają się na niezwykle silne nudności po przebudzeniu.

  (Dziewczynka) Dziecko jest pośladkowe

  Jeżeli mimo tego, że zakończyłaś 32 tydzień ciąży, a twój maluszek ciągle jest uparcie w dole, obrócony główką w górę to możliwe, że przyszedł czas, aby pomyśleć o imieniu dla córeczki!

  Tarot płeć dziecka

  Karty tarota odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania oraz na wiele, wiele innych. Rezultatem poznania przyszłych wydarzeń dzięki Tarotowi jest możliwość spojrzenia na swoje życie z zupełnie innej, obiektywnej perspektywy i zaplanowania swojego życia inaczej, czyli tak, abyśmy osiągnęli szczęście, miłość, zdrowie, pieniądze i bezpieczeństwo.

  Nie będzie wielkim odkryciem stwierdzenie, że wróżba tarota to sposób na zmianę swojego dotychczasowego życia na lepsze. Ty zdecyduj czy chcesz tej zmiany już dziś.

  zamów wróżbęjak zamówić wróżbę


  Tagi wpisu: Tarot płeć dziecka horoskop, ,

  Losuj kartę tarota

  Kliknij w poniższą kartę, aby wylosować dla siebie kartę dnia.

  Losuj jedną kartę tarotakarta dnia

  O mnie

  Wróżka Otylia Posiadam ponad 20 lat doświadczenia w stawianiu kart tarota oraz numerologii. Podstaw wróżenia nauczyła mnie moja babcia, resztę wiedzy szlifowałam przez lata a ciężka praca zaowocowała tym, gdzie teraz jestem i co robię. Jestem osobą bezkompromisową i zawsze we wróżbie mówię to, co pokazuje mi rozkład kart tarota a nie to, czego oczekuje ode mnie klient.

  Moi klienci to osoby w różnym wieku, z różnym wykształceniem i różnej płci. Wróżę lekarzom, prawnikom, politykom, przedsiębiorcom, studentom, gospodyniom domowym i pracownikom biurowym. Po porady zgłaszają się do mnie polacy mieszkający za granicą. Tak naprawdę nie ma reguły, ponieważ moim klientem może zostać każda pełnoletnia osoba. Nie wróżę przez telefon i sms. Wróżę online przez e-mail. Jestem dostępna niemal 24h na dobę.

  Z kart tarota wspieranych numerologią wróżę już kilkadziesiąt lat. Przez ten czas postawiłam tarota tysiącom osób, potrzebujących wsparcia i wskazówek dotyczących ich losu w niedalekiej przyszłości. Dzięki swojemu doświadczeniu i doskonale rozwiniętej intuicji jestem w stanie pomóc przy naprawdę trudnych i decydujących wyborach życiowych. Moja rada potrafi być bezcenna, mój Tarot czeka a decyzja należy do Ciebie.

  Do kontaktu ze mną proszę się posłużyć adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Pozdrawiam serdecznie.

  Opinie o mnie

  opinie

  "Bardzo Pani dziekuję. Pani wróżba choć raczej nazwałabym to opisem stanu faktycznego, bardzo celnego jest poukładaniem w samym sobie treści, do których często wstyd się przyznać przed samym sobą.... Jeszcze raz bardzo dziękuję. Pozdrawian serdeczcznie i cieplutko w ten zimowy czas.... :-))))"

  Pani Anna


  opinie

  “Pani Otylio Dziękuję za szybką odpowiedź. Mniej więcej wiem, co powinnam zrobić. Żal tylko, że powodem, dla którego mój mąż chce odbudowania związku jest wygoda, a nie uczucie. Widocznie nie można mieć wszystkiego (to niestety o mnie). ”

  Pani Irena


  opinie

  “ Dziekuje serdecznie za szybka odpowiedz. Do konca wierzylam ze wszystko sie ulozy i bedzie tak, jak bym tego chciala. Teraz wiem ze nie zawsze tak jest i ta wrozba na pewno pomoze mi pozamykac stare sprawy i zaczac wszystko od nowa. Serdecznie dziekuje i pozdrawiam, ”

  Pani Marta


  KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

  Postaw tarota

  4,8
  Rated 4,8 out of 5
  4,8 na 5 gwiazdek (na podstawie 365 opinii)

  Zobacz wszystkie opinie o mojej pracy.

  Szybka pomoc 100% dyskrecji Gwarancja uczciwości


   Moje strony

   Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

   Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl. Tarot przyszłość związku i Postaw tarota na miłość

   Karty tarota - Opis

   Wielkie arkana


   0 Głupiec - 1 Mag - 2 Kapłanka - 3 Cesarzowa - 4 Cesarz - 5 Wiara - 6 Kochankowie - 7 Rydwan - 8 Sprawiedliwość - 9 Pustelnik - 10 Koło fortuny - 11 Moc - 12 Wisielec - 13 Śmierć - 14 Umiarkowanie - 15 Diabeł - 16 Wieża - 17 Gwiazda - 18 Księżyc - 19 Słońce - 20 Sąd - 21 Świat

   Małe arkana


   Czytaj więcej...

   Monety: 2 monet - 3 monet - 4 monet - 5 monet - 6 monet - 7 monet - 8 monet - 9 monet - 10 monet - As monet - Rycerz monet - Król monet - Królowa monet - Giermek monet

   Kielichy: 2 kielichów - 3 kielichów - 4 kielichów - 5 kielichów - 6 kielichów - 7 kielichów - 8 kielichów - 9 kielichów - 10 kielichów - As kielichów - Rycerz kielichów - Król kielichów - Królowa kielichów - Giermek kielichów

   Miecze: 2 mieczy - 3 mieczy - 4 mieczy - 5 mieczy - 6 mieczy - 7 mieczy - 8 mieczy - 9 mieczy - 10 mieczy - As mieczy - Rycerz mieczy - Król mieczy - Królowa mieczy - Giermek mieczy

   Buławy: 2 buław - 3 buław - 4 buław - 5 buław - 6 buław - 7 buław - 8 buław - 9 buław - 10 buław - As buław - Rycerz buław - Król buław - Królowa buław - Giermek buław

   Jak zamówić ?

   zamów wróżbęjak zamówić wróżbę