Finanse
Finanse to niestety bardzo duża cześć naszego życia. Niezależność finansowa daje nam poczucie bezpieczeństwa i zapewnia komfort egzystencjonalny przynajmniej przy zaspokajaniu najbardziej podstawowych funkcji życiowych.
Poniżej przedstawiam najczęściej występujące pytania dotyczące właśnie finansów i materialnej strony życia.

https://tarot-online.pl/finanse/czy-w-najblizszym-czasie-bede-mial-wiecej-pieniedzy/
https://tarot-online.pl/finanse/czy-odkujemy-sie-finansowo/
https://tarot-online.pl/finanse/czy-uda-mi-sie-wygrac-wieksze-pieniadze/
https://tarot-online.pl/finanse/czy-bede-musiala-splacac-dlugi-bylego-meza/
https://tarot-online.pl/finanse/czy-poradzimy-sobie-finansowo-ze-splata-kredytu-i-remontem/
https://tarot-online.pl/finanse/kiedy-skoncza-sie-moje-klopoty-finansowe/
https://tarot-online.pl/finanse/czy-dostane-spadek/
https://tarot-online.pl/finanse/czy-wygram-jakas-sume-pieniezna/
https://tarot-online.pl/finanse/czy-zostanie-mi-przyznana-emerytura-renta-zasilek/
https://tarot-online.pl/finanse/czy-uda-mi-sie-splacic-swoje-dlugi/
https://tarot-online.pl/finanse/czy-odzyskam-pozyczone-pieniadze/
https://tarot-online.pl/finanse/czy-powinnam-lokowac-pieniadze/
https://tarot-online.pl/finanse/czy-bede-w-stanie-splacic-kredyt/
https://tarot-online.pl/finanse/jak-beda-wygladaly-moje-finanse/
https://tarot-online.pl/finanse/kiedy-poprawi-sie-moja-sytuacja-finansowa/
https://tarot-online.pl/finanse/czy-podzial-majatku-odbedzie-sie-po-mojej-mysli/
https://tarot-online.pl/finanse/czy-warto-brac-kredyt/
https://tarot-online.pl/finanse/czy-jestem-zbyt-rozrzutna/
https://tarot-online.pl/finanse/czy-bede-bogaty/
https://tarot-online.pl/finanse/czy-otrzymam-zastrzyk-gotowki/
https://tarot-online.pl/finanse/czy-wygram-na-loterii-w-lotto/
O mnie
Posiadam ponad 20 lat doświadczenia w stawianiu kart tarota oraz numerologii. Podstaw wróżenia nauczyła mnie moja babcia, resztę wiedzy szlifowałam przez lata a ciężka praca zaowocowała tym, gdzie teraz jestem i co robię. Jestem osobą bezkompromisową i zawsze we wróżbie mówię to, co pokazuje mi rozkład kart tarota a nie to, czego oczekuje ode mnie klient. Moi klienci to osoby w różnym wieku, z różnym wykształceniem i różnej płci. Wróżę lekarzom, prawnikom, politykom, przedsiębiorcom, studentom, gospodyniom domowym i pracownikom biurowym. Po porady zgłaszają się do mnie polacy mieszkający za granicą. Tak naprawdę nie ma reguły, ponieważ moim klientem może zostać każda pełnoletnia osoba. Nie wróżę przez telefon i sms. Wróżę online przez e-mail. Jestem dostępna niemal 24h na dobę.
Z kart tarota wspieranych numerologią wróżę już kilkadziesiąt lat. Przez ten czas postawiłam tarota tysiącom osób, potrzebujących wsparcia i wskazówek dotyczących ich losu w niedalekiej przyszłości. Dzięki swojemu doświadczeniu i doskonale rozwiniętej intuicji jestem w stanie pomóc przy naprawdę trudnych i decydujących wyborach życiowych. Moja rada potrafi być bezcenna, mój Tarot czeka a decyzja należy do Ciebie.
Do kontaktu ze mną proszę się posłużyć adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Pozdrawiam serdecznie.
Opinie o mnie

“Witam Pani Otylio,
bardzo dziekuje za wrozbe. Wiem, ze jak Pani pisala wrozba nie jest wyrocznia, i ze to my sami ksztaltujemy ostatecznie nasz los. To bardzo madre slowa. Dlatego niezaleznie od wrozby bede usilowal, wplynac na swoj los, majac jednak na uwadze wlasne mozliwosci i nie przekraczajac ich na sile. Przyznam, ze nie bardzo wczesniej wierzylem w tego rodzaju przepowiednie, ale to, co Pani mi przekazala jako wrozbe z przeszlosci, majac tylko te dane, ktore podalem, wprawilo mnie w konsternacje. Wiele spraw sie potwierdzilo, dlatego z tym wieksza uwaga bede sledzil przyszlosc i jej potwierdzenie we wrozbie.
Jeszcze raz bardzo dziekuje i pozdrawiam.
”
Pan Bogusław

"Szanowna pani Otylio, z calego serca dziekuje Pani za wrozbe, ktora podniosla mnie na duchu i pomogla smielej spojrzec w przyszlosc. Ciesze sie rowniez (choc byc moze nie powinnam), ze moje przypuszczenia co do zwiazku D. z M. sa takie jak Pani. Po prostu upewnilam sie, ze moja intuicja mnie nie myli. Dziekuje jeszcze raz bardzo serdecznie i pozdrawiam goraco, Malgorzata"
Pani Małgorzata

"Witam pania serdecznie,
wiem, ze za wrozby sie nie dziekuje, ale tutaj musze sie przed pania pochylic i z calego serca podziekowac, nie spodziewalam sie takich odpowiedzi.
Na pewno bede jeszcze korzystac z pani uslug wrozbiarskich!!!"
Pani Izabela
KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

