Numerologiczna dziewiątka osiąga najwyższy stopień duchowy. To idealistka, ale szczęśliwa i sympatyczna. Posiadająca duże poczucie humoru. Na co dzień jest życzliwa, łagodna, wyrozumiała i taktowna. Wykazuje jednak tendencje do dominacji. Osoby spod tego znaku cenią sobie własny rozwój intelektualny i duchowy. Lubią obserwować otaczający ich świat oraz naturę ludzką.

Znaczenie liczby 9 w pracy: Dziewiątki w pracy sprawdzają się jako humaniści, nauczyciele,intelektualiści, reżyserzy, pracownicy służby zdrowia, artyści, księża. Są to osoby empatyczne, którą lubią pomagać. Chętnie uczą się nowych rzeczy i poszerzają swoją wiedzę, którą potem dzielą się z innymi. Lubią nawiązywać nowe kontakty, a problemy innych lub firmy,w której pracują są wartością nadrzędną i przewyższają własne potrzeby.

Numerologia liczby 9 w uczuciach: Dziewiątki potrafią stworzyć dobry związek, jako, że osoby spod tego znaku są bardzo wyczulone na potrzeby innych. Potrafią być bardzo czułe dla partnera i obdarzyć go szczerym uczuciem miłości. Niestety, dziewiątki w uczuciach mają też drugą naturę. To także osoby ceniące samotność, w związkach często wykazują skłonność do zazdrości zaborczości. Potrafią być przekorne i konfliktowe. Wykazują również tendencję do dominacji nad partnerem i nie zawsze są wierne.

Numerologiczna 9 a zdrowie: Dziewiątki powinny więcej wypoczywać, gdyż mają skłonności do nadmiernego przemęczenia. Prowadzi to do osłabienia układu odpornościowego i częstych infekcji. Może, ale nie musi pojawić się u nich również depresja.

Karty tarota odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania oraz na wiele, wiele innych. Rezultatem poznania przyszłych wydarzeń dzięki Tarotowi jest możliwość spojrzenia na swoje życie z zupełnie innej, obiektywnej perspektywy i zaplanowania swojego życia inaczej, czyli tak, abyśmy osiągnęli szczęście, miłość, zdrowie, pieniądze i bezpieczeństwo.

Nie będzie wielkim odkryciem stwierdzenie, że wróżba tarota to sposób na zmianę swojego dotychczasowego życia na lepsze.
Ty zdecyduj czy chcesz tej zmiany już dziś.

Numerologiczna 9

tarot Napisz do mnie w sprawie wróżby
Wróżka Otylia - Profesjonalna tarocistka i numerolog
W sprawie zamówienia wróżby proszę o kontakt pod adresem: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego zamieszczonego u góry mojej strony.