numerologia 9

Numerologiczna dziewiątka osiąga najwyższy stopień duchowy. To idealistka, ale szczęśliwa i sympatyczna. Posiadająca duże poczucie humoru. Na co dzień jest życzliwa, łagodna, wyrozumiała i taktowna. Wykazuje jednak tendencje do dominacji. Osoby spod tego znaku cenią sobie własny rozwój intelektualny i duchowy. Lubią obserwować otaczający ich świat oraz naturę ludzką.

Znaczenie liczby 9 w pracy: Dziewiątki w pracy sprawdzają się jako humaniści, nauczyciele,intelektualiści, reżyserzy, pracownicy służby zdrowia, artyści, księża. Są to osoby empatyczne, którą lubią pomagać. Chętnie uczą się nowych rzeczy i poszerzają swoją wiedzę, którą potem dzielą się z innymi. Lubią nawiązywać nowe kontakty, a problemy innych lub firmy,w której pracują są wartością nadrzędną i przewyższają własne potrzeby.

Numerologia liczby 9 w uczuciach: Dziewiątki potrafią stworzyć dobry związek, jako, że osoby spod tego znaku są bardzo wyczulone na potrzeby innych. Potrafią być bardzo czułe dla partnera i obdarzyć go szczerym uczuciem miłości. Niestety, dziewiątki w uczuciach mają też drugą naturę. To także osoby ceniące samotność, w związkach często wykazują skłonność do zazdrości zaborczości. Potrafią być przekorne i konfliktowe. Wykazują również tendencję do dominacji nad partnerem i nie zawsze są wierne.

Numerologiczna 9 a zdrowie: Dziewiątki powinny więcej wypoczywać, gdyż mają skłonności do nadmiernego przemęczenia. Prowadzi to do osłabienia układu odpornościowego i częstych infekcji. Może, ale nie musi pojawić się u nich również depresja.

Numerologiczna 9

Karty tarota odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania oraz na wiele, wiele innych. Rezultatem poznania przyszłych wydarzeń dzięki Tarotowi jest możliwość spojrzenia na swoje życie z zupełnie innej, obiektywnej perspektywy i zaplanowania swojego życia inaczej, czyli tak, abyśmy osiągnęli szczęście, miłość, zdrowie, pieniądze i bezpieczeństwo.

Nie będzie wielkim odkryciem stwierdzenie, że wróżba tarota to sposób na zmianę swojego dotychczasowego życia na lepsze. Ty zdecyduj czy chcesz tej zmiany już dziś.

zamów wróżbęjak zamówić wróżbę

O mnie

Wróżka Otylia Posiadam ponad 20 lat doświadczenia w stawianiu kart tarota oraz numerologii. Podstaw wróżenia nauczyła mnie moja babcia, resztę wiedzy szlifowałam przez lata a ciężka praca zaowocowała tym, gdzie teraz jestem i co robię. Jestem osobą bezkompromisową i zawsze we wróżbie mówię to, co pokazuje mi rozkład a nie to, czego oczekuje ode mnie klient.

Moi klienci to osoby w różnym wieku, z różnym wykształceniem i różnej płci. Wróżę lekarzom, prawnikom, politykom, przedsiębiorcom, studentom, gospodyniom domowym i pracownikom biurowym. Po porady zgłaszają się do mnie polacy mieszkający za granicą. Tak naprawdę nie ma reguły, ponieważ moim klientem może zostać każda pełnoletnia osoba.

Z kart tarota wspieranych numerologią wróżę już kilkadziesiąt lat. Przez ten czas postawiłam tarota tysiącom osób, potrzebujących wsparcia i wskazówek dotyczących ich losu w niedalekiej przyszłości. Dzięki swojemu doświadczeniu i doskonale rozwiniętej intuicji jestem w stanie pomóc przy naprawdę trudnych i decydujących wyborach życiowych.

Do kontaktu ze mną proszę się posłużyć adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Pozdrawiam serdecznie.

Opinie o mnie

opinie

"Pani Otylio, dziękuję za wróżbę .Będę do niej wracała, kiedy zwątpię w swoje plany i cele. Pozdrawiam Panią i również życzę wszystkiego dobrego"

Pani Jolanta


opinie

“Dziękuję za szybką odpowiedź. Nie jest co prawda zbyt optymistyczna, ale chyba takiej się spodziewałam. Zobaczymy zatem, jak sprawy się potoczą, bez hurraoptymistycznego podejścia. Pozdrawiam ”

Pani Ewa


opinie

“Witam, Bardzo Pani dziękuję. Ta wróżba pojawiła się w idealnym momencie - napełniła nadzieją i dodała sił. Myślę, że nadchodzący czas będzie dla mnie trochę lepszy niż się spodziewałam. Jeszcze raz dziękuję. ”

Pani Katarzyna


KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

Szybki kontakt
Moje strony

Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

Oceń moją stronę

Wróżka Otylia
4 stars
Ocena: 4 Głosy: 39


Jak zamówić ?

zamów wróżbęjak zamówić wróżbę