Numerologiczna ósemka to osoba bardzo praktyczna i pewna siebie. Nastawiona na osiągnięcie sukcesu w każdej dziedzinie życia. Ósemki posiadają silną potrzebę niezależności, ale mimo to łatwo nawiązują kontakty z ludźmi. Potrafią bowiem dokonać ich właściwej oceny. W sytuacjach trudnych zachowują powściągliwość i spokój. Można wręcz powiedzieć, że przywdziewają oni swego rodzaju maski, poprzez które nie można stwierdzić co tak naprawdę czują i myślą. Osoby spod tej liczby posiadają wrodzony dar erystyki i chętnie go wykorzystują w kontaktach międzyludzkich, zarówno w pracy, jak i w rodzinie oraz wśród przyjaciół. Nie lubią też hipokryzji.

Znaczenie liczby 8 w pracy: Ósemki są bardzo cennymi pracownikami, chętnie zatrudnianymi przez pracodawców. Cenią oni sobie w nich przede wszystkim skuteczność w działaniu. Bowiem osoby te potrafią być nastawione w takim samym stopniu na osiągnięcie celów, jak i na ludzi. Dodatkowo umieją zarządzać zarówno projektami, finansami jak i współpracownikami. Są pracowite, solidne, pewne siebie, i umieją dokonywać sprawiedliwych osądów. To typowi liderzy i przywódcy nastawieni na osiągnięcie sukcesu. Najczęściej pracują jako lekarze, politycy, prawnicy, menadżerowie, biznesmeni, ekonomiści, nauczyciele i rehabilitanci.

Numerologia liczby 8 w uczuciach: Obowiązkowość ósemek oraz ich podejście do pracy, która często staje się ważniejsza niż rodzina, często nie podoba się partnerowi tej liczby. Prowadzi to do emocjonalnego rozkojarzenia ósemki, pracoholizmu oraz skrytości. Pomimo, iż osoby spod tej liczby szanują swoją drugą połówkę to dochodzi także do sytuacji, w której chcą przejąć nad nią kontrolę i ją zdominować. Kontrolują także swoje dzieci, narzucając im swoją wolę i punkt widzenia. Pomimo, iż ósemki to osoby bardzo niezależne, to cenią tradycyjne wartości rodzinne. Niestety, nie umieją bądź nie chcą okazywać swych uczuć, które są zazwyczaj szczere.

Numerologiczna 8 a zdrowie: Ósemki na co dzień są bardzo energiczne, ale muszą uważać na urazy nóg oraz bóle mięśni. Mogą występować u nich także problemy gastryczne oraz chwiejność emocjonalna.

Karty tarota odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania oraz na wiele, wiele innych. Rezultatem poznania przyszłych wydarzeń dzięki Tarotowi jest możliwość spojrzenia na swoje życie z zupełnie innej, obiektywnej perspektywy i zaplanowania swojego życia inaczej, czyli tak, abyśmy osiągnęli szczęście, miłość, zdrowie, pieniądze i bezpieczeństwo.

Nie będzie wielkim odkryciem stwierdzenie, że wróżba tarota to sposób na zmianę swojego dotychczasowego życia na lepsze.
Ty zdecyduj czy chcesz tej zmiany już dziś.

Numerologiczna 8

tarot Napisz do mnie w sprawie wróżby
Wróżka Otylia - Profesjonalna tarocistka i numerolog
W sprawie zamówienia wróżby proszę o kontakt pod adresem: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego zamieszczonego u góry mojej strony.