Numerologia 8

Numerologiczna ósemka to osoba bardzo praktyczna i pewna siebie. Nastawiona na osiągnięcie sukcesu w każdej dziedzinie życia. Ósemki posiadają silną potrzebę niezależności, ale mimo to łatwo nawiązują kontakty z ludźmi. Potrafią bowiem dokonać ich właściwej oceny. W sytuacjach trudnych zachowują powściągliwość i spokój. Można wręcz powiedzieć, że przywdziewają oni swego rodzaju maski, poprzez które nie można stwierdzić co tak naprawdę czują i myślą. Osoby spod tej liczby posiadają wrodzony dar erystyki i chętnie go wykorzystują w kontaktach międzyludzkich, zarówno w pracy, jak i w rodzinie oraz wśród przyjaciół. Nie lubią też hipokryzji.

Znaczenie liczby 8 w pracy: Ósemki są bardzo cennymi pracownikami, chętnie zatrudnianymi przez pracodawców. Cenią oni sobie w nich przede wszystkim skuteczność w działaniu. Bowiem osoby te potrafią być nastawione w takim samym stopniu na osiągnięcie celów, jak i na ludzi. Dodatkowo umieją zarządzać zarówno projektami, finansami jak i współpracownikami. Są pracowite, solidne, pewne siebie, i umieją dokonywać sprawiedliwych osądów. To typowi liderzy i przywódcy nastawieni na osiągnięcie sukcesu. Najczęściej pracują jako lekarze, politycy, prawnicy, menadżerowie, biznesmeni, ekonomiści, nauczyciele i rehabilitanci.

Numerologia liczby 8 w uczuciach: Obowiązkowość ósemek oraz ich podejście do pracy, która często staje się ważniejsza niż rodzina, często nie podoba się partnerowi tej liczby. Prowadzi to do emocjonalnego rozkojarzenia ósemki, pracoholizmu oraz skrytości. Pomimo, iż osoby spod tej liczby szanują swoją drugą połówkę to dochodzi także do sytuacji, w której chcą przejąć nad nią kontrolę i ją zdominować. Kontrolują także swoje dzieci, narzucając im swoją wolę i punkt widzenia. Pomimo, iż ósemki to osoby bardzo niezależne, to cenią tradycyjne wartości rodzinne. Niestety, nie umieją bądź nie chcą okazywać swych uczuć, które są zazwyczaj szczere.

Numerologiczna 8 a zdrowie: Ósemki na co dzień są bardzo energiczne, ale muszą uważać na urazy nóg oraz bóle mięśni. Mogą występować u nich także problemy gastryczne oraz chwiejność emocjonalna.

Numerologiczna 8

Karty tarota odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania oraz na wiele, wiele innych. Rezultatem poznania przyszłych wydarzeń dzięki Tarotowi jest możliwość spojrzenia na swoje życie z zupełnie innej, obiektywnej perspektywy i zaplanowania swojego życia inaczej, czyli tak, abyśmy osiągnęli szczęście, miłość, zdrowie, pieniądze i bezpieczeństwo.

Nie będzie wielkim odkryciem stwierdzenie, że wróżba tarota to sposób na zmianę swojego dotychczasowego życia na lepsze. Ty zdecyduj czy chcesz tej zmiany już dziś.

Tagi: numerologiczna 8

zamów wróżbęjak zamówić wróżbę

O mnie

Wróżka Otylia Posiadam ponad 20 lat doświadczenia w stawianiu kart tarota oraz numerologii. Podstaw wróżenia nauczyła mnie moja babcia, resztę wiedzy szlifowałam przez lata a ciężka praca zaowocowała tym, gdzie teraz jestem i co robię. Jestem osobą bezkompromisową i zawsze we wróżbie mówię to, co pokazuje mi rozkład a nie to, czego oczekuje ode mnie klient.

Moi klienci to osoby w różnym wieku, z różnym wykształceniem i różnej płci. Wróżę lekarzom, prawnikom, politykom, przedsiębiorcom, studentom, gospodyniom domowym i pracownikom biurowym. Po porady zgłaszają się do mnie polacy mieszkający za granicą. Tak naprawdę nie ma reguły, ponieważ moim klientem może zostać każda pełnoletnia osoba.

Z kart tarota wspieranych numerologią wróżę już kilkadziesiąt lat. Przez ten czas postawiłam tarota tysiącom osób, potrzebujących wsparcia i wskazówek dotyczących ich losu w niedalekiej przyszłości. Dzięki swojemu doświadczeniu i doskonale rozwiniętej intuicji jestem w stanie pomóc przy naprawdę trudnych i decydujących wyborach życiowych.

Do kontaktu ze mną proszę się posłużyć adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Pozdrawiam serdecznie.

Opinie o mnie

opinie

"Pani Otylio, dziękuję za wróżbę .Będę do niej wracała, kiedy zwątpię w swoje plany i cele. Pozdrawiam Panią i również życzę wszystkiego dobrego"

Pani Jolanta


opinie

"Pani Otylio jestem bardzo wdzęczna za przesłaną wróżbę.Dała mi wiele do myślenia,a także dała mi światełko na to ,że moge być jeszcze szczęśliwa i znaleść to czego tak naprawde szukam."

Pani Małgorzata


opinie

"Witam, Bardzo dziękuję za wróżbę. Opis mojej osoby mogłabym powiedzieć, ze w 100% zgodny z rzeczywistością.. :) Niesamowite! A reszta jeżeli tylko się spełni, będę bardzo szczęśliwą osobą :) Już sama myśl o tym jest miła :) Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziękuję,"

Pani Kamila


KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

Szybki kontakt
Moje strony

Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

Oceń moją stronę

Wróżka Otylia
4 stars
Ocena: 4 Głosy: 39


Jak zamówić ?

zamów wróżbęjak zamówić wróżbę