Numerologiczna siódemka to osoba w pełni zaangażowana we wszytko co robi. Choć lubi towarzystwo innych osób, to jednak nie do końca potrafi im zaufać. Zanim się to stanie, potrafi minąć bardzo dużo czasu. Pomimo, iż posiada umysł analityczny to docenia również wartości, które w jej życie wnosi literatura i sztuka. Osoby spod tej liczby są z natury powściągliwe, ostrożne w kontaktach z innymi, ale także łagodne i o wysokiej kulturze osobistej. Posiadają bogate życie wewnętrzne, cenią sobie samotność i samorozwój. Nie lubią być krytykowane. Ich wadą jest nadmierne otaczanie się przedmiotami, co może doprowadzić nawet do zbieractwa.

Znaczenie liczby 7 w pracy: Najczęstsze zawody, które wykonują siódemki to badacze, naukowcy, wynalazcy, analitycy, informatycy, lekarze i farmaceuci. Siódemki posiadają bardzo dużą wiedzę w swej dziedzinie i chętnie się nią dzielą z innymi. Posiadają umysł analityczny i wykazują się dużą refleksyjnością. W sprawach służbowych są zazwyczaj życzliwe i cenią sobie pracę nad sobą.

Numerologia liczby 7 w uczuciach: Siódemki to samotnicy. Aby stworzyć szczęśliwy związek muszą poczuć z partnerem pokrewność dusz oraz nawiązać z nim kontakt intelektualny. Jeśli nawiążą z partnerem bliższą, poważną relację to musi on zaakceptować w niej dominującą naturę siódemki. Można być jednak pewnym, że osoby spod tej liczby pozostaną wierne i będą potrafiły wysłuchać drugiej strony. W dodatku seks z nimi będzie czystą przyjemnością.

Numerologiczna 7 a zdrowie: Siódemki to osoby, które często borykają się z problemami endokrynologicznymi, mają problem z ustabilizowaniem hormonów oraz częstymi spadkami energii.

numerologia 7

Karty tarota odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania oraz na wiele, wiele innych. Rezultatem poznania przyszłych wydarzeń dzięki Tarotowi jest możliwość spojrzenia na swoje życie z zupełnie innej, obiektywnej perspektywy i zaplanowania swojego życia inaczej, czyli tak, abyśmy osiągnęli szczęście, miłość, zdrowie, pieniądze i bezpieczeństwo.

Nie będzie wielkim odkryciem stwierdzenie, że wróżba tarota to sposób na zmianę swojego dotychczasowego życia na lepsze.
Ty zdecyduj czy chcesz tej zmiany już dziś.

Numerologiczna 7

tarot Napisz do mnie w sprawie wróżby
Wróżka Otylia - Profesjonalna tarocistka i numerolog
W sprawie zamówienia wróżby proszę o kontakt pod adresem: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego zamieszczonego u góry mojej strony.