Numerologia 7

Numerologiczna siódemka to osoba w pełni zaangażowana we wszytko co robi. Choć lubi towarzystwo innych osób, to jednak nie do końca potrafi im zaufać. Zanim się to stanie, potrafi minąć bardzo dużo czasu. Pomimo, iż posiada umysł analityczny to docenia również wartości, które w jej życie wnosi literatura i sztuka. Osoby spod tej liczby są z natury powściągliwe, ostrożne w kontaktach z innymi, ale także łagodne i o wysokiej kulturze osobistej. Posiadają bogate życie wewnętrzne, cenią sobie samotność i samorozwój. Nie lubią być krytykowane. Ich wadą jest nadmierne otaczanie się przedmiotami, co może doprowadzić nawet do zbieractwa.

Znaczenie liczby 7 w pracy: Najczęstsze zawody, które wykonują siódemki to badacze, naukowcy, wynalazcy, analitycy, informatycy, lekarze i farmaceuci. Siódemki posiadają bardzo dużą wiedzę w swej dziedzinie i chętnie się nią dzielą z innymi. Posiadają umysł analityczny i wykazują się dużą refleksyjnością. W sprawach służbowych są zazwyczaj życzliwe i cenią sobie pracę nad sobą.

Numerologia liczby 7 w uczuciach: Siódemki to samotnicy. Aby stworzyć szczęśliwy związek muszą poczuć z partnerem pokrewność dusz oraz nawiązać z nim kontakt intelektualny. Jeśli nawiążą z partnerem bliższą, poważną relację to musi on zaakceptować w niej dominującą naturę siódemki. Można być jednak pewnym, że osoby spod tej liczby pozostaną wierne i będą potrafiły wysłuchać drugiej strony. W dodatku seks z nimi będzie czystą przyjemnością.

Numerologiczna 7 a zdrowie: Siódemki to osoby, które często borykają się z problemami endokrynologicznymi, mają problem z ustabilizowaniem hormonów oraz częstymi spadkami energii.

numerologia 7

Numerologiczna 7

Karty tarota odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania oraz na wiele, wiele innych. Rezultatem poznania przyszłych wydarzeń dzięki Tarotowi jest możliwość spojrzenia na swoje życie z zupełnie innej, obiektywnej perspektywy i zaplanowania swojego życia inaczej, czyli tak, abyśmy osiągnęli szczęście, miłość, zdrowie, pieniądze i bezpieczeństwo.

Nie będzie wielkim odkryciem stwierdzenie, że wróżba tarota to sposób na zmianę swojego dotychczasowego życia na lepsze. Ty zdecyduj czy chcesz tej zmiany już dziś.

Tagi: numerologiczna 7, numerologiczna siódemka

zamów wróżbęjak zamówić wróżbę

O mnie

Wróżka Otylia Posiadam ponad 20 lat doświadczenia w stawianiu kart tarota oraz numerologii. Podstaw wróżenia nauczyła mnie moja babcia, resztę wiedzy szlifowałam przez lata a ciężka praca zaowocowała tym, gdzie teraz jestem i co robię. Jestem osobą bezkompromisową i zawsze we wróżbie mówię to, co pokazuje mi rozkład a nie to, czego oczekuje ode mnie klient.

Moi klienci to osoby w różnym wieku, z różnym wykształceniem i różnej płci. Wróżę lekarzom, prawnikom, politykom, przedsiębiorcom, studentom, gospodyniom domowym i pracownikom biurowym. Po porady zgłaszają się do mnie polacy mieszkający za granicą. Tak naprawdę nie ma reguły, ponieważ moim klientem może zostać każda pełnoletnia osoba.

Z kart tarota wspieranych numerologią wróżę już kilkadziesiąt lat. Przez ten czas postawiłam tarota tysiącom osób, potrzebujących wsparcia i wskazówek dotyczących ich losu w niedalekiej przyszłości. Dzięki swojemu doświadczeniu i doskonale rozwiniętej intuicji jestem w stanie pomóc przy naprawdę trudnych i decydujących wyborach życiowych.

Do kontaktu ze mną proszę się posłużyć adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Pozdrawiam serdecznie.

Opinie o mnie

opinie

“Serdecznie dziękuję za profesjonalizm. Jestem w pełni usatysfakcjonowana, ale nie tylko z tego powodu, że wróżba okazała się w konsekwencji bardzo pozytywna, ale głównie dlatego,że poczułam się poważnie potraktowana,a kwota, którą zapłaciłam była w pełni uzasadniona ;)Życzę Pani pomyślności w życiu osobistym jak i w życiu wróżki, a w pracy dużej ilości osób tak samo wdzięcznych jak ja. Pani praca przynosi wymierne efekty i jest bardzo potrzebna. Oprócz ogromnej wiedzy i wyczucia tematu posiada Pani wyjątkowe zdolności wczuwania się w psychikę danej osoby, co świadczy też o dużej wiedzy z zakresu psychologii człowieka. Serdecznie pozdrawiam i ślę Pani dużo pozytywnej energii :)”

Pani Danuta


opinie

"Pani Otylio.... Bardzo dziekuje za wróżbe czytajac ja czytałam o sobie dziekuje za nadzieje...zdaje sobie sprawe ze to nie jest wyrocznia tylko wskazowka pewnego rodzaju, ale napewno bedzie mi łatwiej podjac decyzje o odejsciu od A. i zwiazaniu sie z M.......jeszcze raz bardzo dziekuje...napewno sie jeszcze odezwe :) pozdrawiam serdecznie "

Pani Agnieszka


opinie

"Dziękuję za wróżbę. Trochę mnie uspokoiła i utwierdziła w słuszności podjętych decyzji."

Pani Małgorzata


KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

Szybki kontakt
Moje strony

Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

Oceń moją stronę

Wróżka Otylia
4 stars
Ocena: 4 Głosy: 39


Jak zamówić ?

zamów wróżbęjak zamówić wróżbę