Numerologia 6

Numerologiczna szóstka to osoba lubiąca pomagać innym i dzielić się swoją wiedzą. Łatwo nawiązuje kontakty, jest spokojna i wyrozumiała, ale także surowa i władcza. Jej przyjaciele, rodzina i współpracownicy mogą być jednak pewni, że wszelkie jej osądy będą sprawiedliwe. Szóstki posiadają również wysokie poczucie własnej wartości oraz potrzebę kontrolowania sytuacji i powierzonych im zadań.

Znaczenie liczby 6 w pracy: Szóstki w pracy cenione są za ich odpowiedzialność i rzetelność. W każdej sytuacji zachowują rozwagę i spokój, co pracodawcy bardzo sobie cenią. Mimo to osoby spod tej liczby wykazują również dużą kreatywność, posiadają na wysokim poziomie zdolności organizacyjne oraz umiejętność efektywnego planowania. Przy tym zachowują zdolność empatii. Szóstki sprawdzają się w zawodach takich jak: lekarze, pielęgniarki, nauczyciele oraz urzędnicy.

Numerologia liczby 6 w uczuciach: Szóstki to osoby bardzo rodzinne i stałe w uczuciach. Lubią okazywać partnerowi czułość, a żona/ mąż i dzieci to osoby najważniejsze w ich życiu. Za nimi szóstka mogłaby skoczyć w przysłowiowy ogień. Wykazują bardzo dużą odpowiedzialność w związku, nie lubią konfliktów i próbują je rozwiązać zachowując spokój i równowagę. Pomimo, iż łatwo nawiązują kontakty to jednak boją się odrzucenia, gdyż to dzięki akceptacji najbliższych mogą się rozwijać zarówno emocjonalnie jak i w pracy.

Numerologiczna 6 a zdrowie: Szóstki mają częste kłopoty z infekcjami dróg oddechowych, jak również predyspozycje do wystąpienia cukrzycy. Wykazują także nadmierną pobudliwość seksualną.

numerologia 6

Numerologiczna 6

Karty tarota odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania oraz na wiele, wiele innych. Rezultatem poznania przyszłych wydarzeń dzięki Tarotowi jest możliwość spojrzenia na swoje życie z zupełnie innej, obiektywnej perspektywy i zaplanowania swojego życia inaczej, czyli tak, abyśmy osiągnęli szczęście, miłość, zdrowie, pieniądze i bezpieczeństwo.

Nie będzie wielkim odkryciem stwierdzenie, że wróżba tarota to sposób na zmianę swojego dotychczasowego życia na lepsze. Ty zdecyduj czy chcesz tej zmiany już dziś.

zamów wróżbęjak zamówić wróżbę

O mnie

Wróżka Otylia Posiadam ponad 20 lat doświadczenia w stawianiu kart tarota oraz numerologii. Podstaw wróżenia nauczyła mnie moja babcia, resztę wiedzy szlifowałam przez lata a ciężka praca zaowocowała tym, gdzie teraz jestem i co robię. Jestem osobą bezkompromisową i zawsze we wróżbie mówię to, co pokazuje mi rozkład a nie to, czego oczekuje ode mnie klient.

Moi klienci to osoby w różnym wieku, z różnym wykształceniem i różnej płci. Wróżę lekarzom, prawnikom, politykom, przedsiębiorcom, studentom, gospodyniom domowym i pracownikom biurowym. Po porady zgłaszają się do mnie polacy mieszkający za granicą. Tak naprawdę nie ma reguły, ponieważ moim klientem może zostać każda pełnoletnia osoba.

Z kart tarota wspieranych numerologią wróżę już kilkadziesiąt lat. Przez ten czas postawiłam tarota tysiącom osób, potrzebujących wsparcia i wskazówek dotyczących ich losu w niedalekiej przyszłości. Dzięki swojemu doświadczeniu i doskonale rozwiniętej intuicji jestem w stanie pomóc przy naprawdę trudnych i decydujących wyborach życiowych.

Do kontaktu ze mną proszę się posłużyć adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Pozdrawiam serdecznie.

Opinie o mnie

opinie

“Witam Pani Otylio, dziękuję za tak szybką odpowiedź na moje pytania to niesamowite jak dokładnie opisała Pani nas oboje wróżba wygląda na bardzo pozytywną, tak więc muszę się sprężyć aby pomóc w jej realizacji”

Pani Izabela


opinie

“Dziękuję Pani za wróżbę. Słowa te podniosły mnie na duchu, mam nadzieje że wszystko jeszcze się ułoży i że Pani wróżba się spełni. Pozdrawiam Magda”

Pan Magdalena


opinie

“ Witam Panią - bardzo dziękuję za wróżbę. Przyrzekłam sobie właśnie,ze zastosuję się do wszystkiego co mi Pani radzi .Od dzisiaj jestem zdystansowana wobec Niego, żadnych ruchów z mojej strony, czekam spokojnie na jego inicjatywę. Zapowiedź naszego spotkania da mi tez do tego siłę. Wielkie dzięki,jest Pani moją ostoją i opoką. ”

Pani Jadwiga


KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

Szybki kontakt
Moje strony

Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

Oceń moją stronę

Wróżka Otylia
4 stars
Ocena: 4 Głosy: 39


Jak zamówić ?

zamów wróżbęjak zamówić wróżbę