Numerologiczna szóstka to osoba lubiąca pomagać innym i dzielić się swoją wiedzą. Łatwo nawiązuje kontakty, jest spokojna i wyrozumiała, ale także surowa i władcza. Jej przyjaciele, rodzina i współpracownicy mogą być jednak pewni, że wszelkie jej osądy będą sprawiedliwe. Szóstki posiadają również wysokie poczucie własnej wartości oraz potrzebę kontrolowania sytuacji i powierzonych im zadań.

Znaczenie liczby 6 w pracy: Szóstki w pracy cenione są za ich odpowiedzialność i rzetelność. W każdej sytuacji zachowują rozwagę i spokój, co pracodawcy bardzo sobie cenią. Mimo to osoby spod tej liczby wykazują również dużą kreatywność, posiadają na wysokim poziomie zdolności organizacyjne oraz umiejętność efektywnego planowania. Przy tym zachowują zdolność empatii. Szóstki sprawdzają się w zawodach takich jak: lekarze, pielęgniarki, nauczyciele oraz urzędnicy.

Numerologia liczby 6 w uczuciach: Szóstki to osoby bardzo rodzinne i stałe w uczuciach. Lubią okazywać partnerowi czułość, a żona/ mąż i dzieci to osoby najważniejsze w ich życiu. Za nimi szóstka mogłaby skoczyć w przysłowiowy ogień. Wykazują bardzo dużą odpowiedzialność w związku, nie lubią konfliktów i próbują je rozwiązać zachowując spokój i równowagę. Pomimo, iż łatwo nawiązują kontakty to jednak boją się odrzucenia, gdyż to dzięki akceptacji najbliższych mogą się rozwijać zarówno emocjonalnie jak i w pracy.

Numerologiczna 6 a zdrowie: Szóstki mają częste kłopoty z infekcjami dróg oddechowych, jak również predyspozycje do wystąpienia cukrzycy. Wykazują także nadmierną pobudliwość seksualną.

numerologia 6

Karty tarota odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania oraz na wiele, wiele innych. Rezultatem poznania przyszłych wydarzeń dzięki Tarotowi jest możliwość spojrzenia na swoje życie z zupełnie innej, obiektywnej perspektywy i zaplanowania swojego życia inaczej, czyli tak, abyśmy osiągnęli szczęście, miłość, zdrowie, pieniądze i bezpieczeństwo.

Nie będzie wielkim odkryciem stwierdzenie, że wróżba tarota to sposób na zmianę swojego dotychczasowego życia na lepsze.
Ty zdecyduj czy chcesz tej zmiany już dziś.

Numerologiczna 6

tarot Napisz do mnie w sprawie wróżby
Wróżka Otylia - Profesjonalna tarocistka i numerolog
W sprawie zamówienia wróżby proszę o kontakt pod adresem: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego zamieszczonego u góry mojej strony.