Numerologiczna 5 to bardzo pozytywna osoba, oryginalna, ceniąca wolność i niezależność. Choć ma wielu przyjaciół to nie potrafi jednak stworzyć stałego związku. Ceni sobie podróże, potrafi czerpać z nich radość, ale i naukę. Lubi przygody, odkrywanie nieznanych lądów oraz dobrą zabawę. Na co dzień jest aktywna i ambitna. Łatwo przystosowuje się do nowego otoczenia. Jednak osoby spod tej liczby są także niecierpliwe, uparte, a nawet mściwe.

Znaczenie liczby 5 w pracy: Piątki to osoby, które realizują się głównie we wszystkich zawodach związanych z licznymi podróżami i poczuciem wolności. Będą to zatem między innymi dobrzy marynarze, żeglarze, podróżnicy, sportowcy, dziennikarze, fotografowie oraz przewodnicy turystyczni. W pracy pomoże im z pewnością łatwość nawiązywania kontaktów, jak również bezpośredniość w kontaktach międzyludzkich.

Numerologia liczby 5 w uczuciach: Ciepło domowego ogniska nie pociąga piątki, ona się go raczej wystrzega. Tak samo jako wszelakich obowiązków domowych, które traktuje jako zbyteczne więzy. Osoby te przejawiają często niedojrzałość zachowań. Zanim się ustatkują mają na swym koncie liczne podboje miłosne. Jest to skutkiem ich bardzo namiętnej natury oraz brakiem stałości w związkach. Harmonię tworzy z trójką, piątką i siódemką, choć jak to w związkach bywa, i w tych kombinacjach może dojść do niewielkich konfliktów.

Numerologiczna 5 a zdrowie: Piątki to osoby bardzo  podatne na wszelkiego rodzaju napięcia nerwowe oraz choroby jamy brzusznej, Dopadają ich również częste infekcje i przeziębienia.

numerologia 5

Karty tarota odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania oraz na wiele, wiele innych. Rezultatem poznania przyszłych wydarzeń dzięki Tarotowi jest możliwość spojrzenia na swoje życie z zupełnie innej, obiektywnej perspektywy i zaplanowania swojego życia inaczej, czyli tak, abyśmy osiągnęli szczęście, miłość, zdrowie, pieniądze i bezpieczeństwo.

Nie będzie wielkim odkryciem stwierdzenie, że wróżba tarota to sposób na zmianę swojego dotychczasowego życia na lepsze.
Ty zdecyduj czy chcesz tej zmiany już dziś.

Numerologiczna 5

tarot Napisz do mnie w sprawie wróżby
Wróżka Otylia - Profesjonalna tarocistka i numerolog
W sprawie zamówienia wróżby proszę o kontakt pod adresem: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego zamieszczonego u góry mojej strony.