numerologia 5

Numerologiczna 5 to bardzo pozytywna osoba, oryginalna, ceniąca wolność i niezależność. Choć ma wielu przyjaciół to nie potrafi jednak stworzyć stałego związku. Ceni sobie podróże, potrafi czerpać z nich radość, ale i naukę. Lubi przygody, odkrywanie nieznanych lądów oraz dobrą zabawę. Na co dzień jest aktywna i ambitna. Łatwo przystosowuje się do nowego otoczenia. Jednak osoby spod tej liczby są także niecierpliwe, uparte, a nawet mściwe.

Znaczenie liczby 5 w pracy: Piątki to osoby, które realizują się głównie we wszystkich zawodach związanych z licznymi podróżami i poczuciem wolności. Będą to zatem między innymi dobrzy marynarze, żeglarze, podróżnicy, sportowcy, dziennikarze, fotografowie oraz przewodnicy turystyczni. W pracy pomoże im z pewnością łatwość nawiązywania kontaktów, jak również bezpośredniość w kontaktach międzyludzkich.

Numerologia liczby 5 w uczuciach: Ciepło domowego ogniska nie pociąga piątki, ona się go raczej wystrzega. Tak samo jako wszelakich obowiązków domowych, które traktuje jako zbyteczne więzy. Osoby te przejawiają często niedojrzałość zachowań. Zanim się ustatkują mają na swym koncie liczne podboje miłosne. Jest to skutkiem ich bardzo namiętnej natury oraz brakiem stałości w związkach. Harmonię tworzy z trójką, piątką i siódemką, choć jak to w związkach bywa, i w tych kombinacjach może dojść do niewielkich konfliktów.

Numerologiczna 5 a zdrowie: Piątki to osoby bardzo  podatne na wszelkiego rodzaju napięcia nerwowe oraz choroby jamy brzusznej, Dopadają ich również częste infekcje i przeziębienia.

numerologia 5

Numerologiczna 5

Karty tarota odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania oraz na wiele, wiele innych. Rezultatem poznania przyszłych wydarzeń dzięki Tarotowi jest możliwość spojrzenia na swoje życie z zupełnie innej, obiektywnej perspektywy i zaplanowania swojego życia inaczej, czyli tak, abyśmy osiągnęli szczęście, miłość, zdrowie, pieniądze i bezpieczeństwo.

Nie będzie wielkim odkryciem stwierdzenie, że wróżba tarota to sposób na zmianę swojego dotychczasowego życia na lepsze. Ty zdecyduj czy chcesz tej zmiany już dziś.

zamów wróżbęjak zamówić wróżbę

O mnie

Wróżka Otylia Posiadam ponad 20 lat doświadczenia w stawianiu kart tarota oraz numerologii. Podstaw wróżenia nauczyła mnie moja babcia, resztę wiedzy szlifowałam przez lata a ciężka praca zaowocowała tym, gdzie teraz jestem i co robię. Jestem osobą bezkompromisową i zawsze we wróżbie mówię to, co pokazuje mi rozkład a nie to, czego oczekuje ode mnie klient.

Moi klienci to osoby w różnym wieku, z różnym wykształceniem i różnej płci. Wróżę lekarzom, prawnikom, politykom, przedsiębiorcom, studentom, gospodyniom domowym i pracownikom biurowym. Po porady zgłaszają się do mnie polacy mieszkający za granicą. Tak naprawdę nie ma reguły, ponieważ moim klientem może zostać każda pełnoletnia osoba.

Z kart tarota wspieranych numerologią wróżę już kilkadziesiąt lat. Przez ten czas postawiłam tarota tysiącom osób, potrzebujących wsparcia i wskazówek dotyczących ich losu w niedalekiej przyszłości. Dzięki swojemu doświadczeniu i doskonale rozwiniętej intuicji jestem w stanie pomóc przy naprawdę trudnych i decydujących wyborach życiowych.

Do kontaktu ze mną proszę się posłużyć adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Pozdrawiam serdecznie.

Opinie o mnie

opinie

“Pani Otylio; Bardzo dziękuję za wskazanie właściwej drogi. Mam nadzieję, że uda mi się postępować zgodnie ze wskazówkami Pani. Jeśli tylko ktoś będzie potrzebował pomocy, chętnie polecę Panią, a i pewnie sama jeszcze nie raz skorzystam z Pani porad. Pozdrawiam.”

Pani Iwona


opinie

"Pani Otylio.... Bardzo dziekuje za wróżbe czytajac ja czytałam o sobie dziekuje za nadzieje...zdaje sobie sprawe ze to nie jest wyrocznia tylko wskazowka pewnego rodzaju, ale napewno bedzie mi łatwiej podjac decyzje o odejsciu od A. i zwiazaniu sie z M.......jeszcze raz bardzo dziekuje...napewno sie jeszcze odezwe :) pozdrawiam serdecznie "

Pani Agnieszka


opinie

“Witam, Serdecznie dziękuję za odpowiedź. Dodała mi Pani wiary i chęci do dbania o przyszłość. Pozdrawiam, ”

Pani Urszula


KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

Szybki kontakt
Moje strony

Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

Oceń moją stronę

Wróżka Otylia
4 stars
Ocena: 4 Głosy: 39


Jak zamówić ?

zamów wróżbęjak zamówić wróżbę