Numerologiczne czterdziestki czwórki pojawiają się bardzo rzadko. To osoby bardzo charyzmatyczne. Co sobie zaplanują i jaki cel postawią, to na pewno to osiągną. Jeśli założą firmę to będzie ona jedną z najlepszych na rynku. Osoby urodzone pod tą liczbą osiągają bogactwo i sławę, jednak są one zdobyte dzięki systematyczności , konsekwencji oraz wyjątkowo dużej energii, którą w sobie posiadają. Czterdziestka czwórka pojawia się na świecie w określonym celu, jest to bowiem tak zwana „Stara Dusza”.

Numerologia liczby 44 w pracy: W pracy czterdziestki czwórki są opanowane i oddane zadaniom im powierzonym.Pracę stawiają zawsze na pierwszym miejscu, jest ona nawet ważniejsza niż rodzina. To osoby bardzo przedsiębiorcze, zwykle zajmują stanowiska kierownicze, szybko awansują i zarabiają duże pieniądze. Potrafią skutecznie organizować pracę swoją i innych. W sytuacjach trudnych zawsze zachowują spokój i są opanowane. Mają bowiem silną osobowość. Ludzie ich szanują, pomimo tego, iż często są apodyktyczne. To najczęściej naukowcy, wynalazcy, prezesi, właściciele firm i korporacji.

Znaczenie liczby 44 w uczuciach: Niestety czterdziestki czwórki tak zatracają się w swojej pracy, że często pozostają samotne. Jeśli jednak wejdą w związek bądź założą rodzinę potrafią poświęcić się partnerowi, choć nie do końca, bo praca zawsze będzie od niego ważniejsza. Za to 44-ki potrafią bez problemu zapewnić bezpieczeństwo finansowe swoim rodzinom. Są taktowne, potrafią złagodzić i rozwiązać każdy konflikt, nie tylko w pracy, ale i w domu.

Numerologiczna 44 a zdrowie: „44” żyje w ciągłym stresie, podatna jest na choroby układu nerwowego. 

Karty tarota odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania oraz na wiele, wiele innych. Rezultatem poznania przyszłych wydarzeń dzięki Tarotowi jest możliwość spojrzenia na swoje życie z zupełnie innej, obiektywnej perspektywy i zaplanowania swojego życia inaczej, czyli tak, abyśmy osiągnęli szczęście, miłość, zdrowie, pieniądze i bezpieczeństwo.

Nie będzie wielkim odkryciem stwierdzenie, że wróżba tarota to sposób na zmianę swojego dotychczasowego życia na lepsze.
Ty zdecyduj czy chcesz tej zmiany już dziś.

Numerologiczna 44

tarot Napisz do mnie w sprawie wróżby
Wróżka Otylia - Profesjonalna tarocistka i numerolog
W sprawie zamówienia wróżby proszę o kontakt pod adresem: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego zamieszczonego u góry mojej strony.