Numerologia 44

Numerologiczne czterdziestki czwórki pojawiają się bardzo rzadko. To osoby bardzo charyzmatyczne. Co sobie zaplanują i jaki cel postawią, to na pewno to osiągną. Jeśli założą firmę to będzie ona jedną z najlepszych na rynku. Osoby urodzone pod tą liczbą osiągają bogactwo i sławę, jednak są one zdobyte dzięki systematyczności , konsekwencji oraz wyjątkowo dużej energii, którą w sobie posiadają. Czterdziestka czwórka pojawia się na świecie w określonym celu, jest to bowiem tak zwana „Stara Dusza”.

Numerologia liczby 44 w pracy: W pracy czterdziestki czwórki są opanowane i oddane zadaniom im powierzonym.Pracę stawiają zawsze na pierwszym miejscu, jest ona nawet ważniejsza niż rodzina. To osoby bardzo przedsiębiorcze, zwykle zajmują stanowiska kierownicze, szybko awansują i zarabiają duże pieniądze. Potrafią skutecznie organizować pracę swoją i innych. W sytuacjach trudnych zawsze zachowują spokój i są opanowane. Mają bowiem silną osobowość. Ludzie ich szanują, pomimo tego, iż często są apodyktyczne. To najczęściej naukowcy, wynalazcy, prezesi, właściciele firm i korporacji.

Znaczenie liczby 44 w uczuciach: Niestety czterdziestki czwórki tak zatracają się w swojej pracy, że często pozostają samotne. Jeśli jednak wejdą w związek bądź założą rodzinę potrafią poświęcić się partnerowi, choć nie do końca, bo praca zawsze będzie od niego ważniejsza. Za to 44-ki potrafią bez problemu zapewnić bezpieczeństwo finansowe swoim rodzinom. Są taktowne, potrafią złagodzić i rozwiązać każdy konflikt, nie tylko w pracy, ale i w domu.

Numerologiczna 44 a zdrowie: „44” żyje w ciągłym stresie, podatna jest na choroby układu nerwowego. 

Numerologiczna 44

Karty tarota odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania oraz na wiele, wiele innych. Rezultatem poznania przyszłych wydarzeń dzięki Tarotowi jest możliwość spojrzenia na swoje życie z zupełnie innej, obiektywnej perspektywy i zaplanowania swojego życia inaczej, czyli tak, abyśmy osiągnęli szczęście, miłość, zdrowie, pieniądze i bezpieczeństwo.

Nie będzie wielkim odkryciem stwierdzenie, że wróżba tarota to sposób na zmianę swojego dotychczasowego życia na lepsze. Ty zdecyduj czy chcesz tej zmiany już dziś.

zamów wróżbęjak zamówić wróżbę

O mnie

Wróżka Otylia Posiadam ponad 20 lat doświadczenia w stawianiu kart tarota oraz numerologii. Podstaw wróżenia nauczyła mnie moja babcia, resztę wiedzy szlifowałam przez lata a ciężka praca zaowocowała tym, gdzie teraz jestem i co robię. Jestem osobą bezkompromisową i zawsze we wróżbie mówię to, co pokazuje mi rozkład a nie to, czego oczekuje ode mnie klient.

Moi klienci to osoby w różnym wieku, z różnym wykształceniem i różnej płci. Wróżę lekarzom, prawnikom, politykom, przedsiębiorcom, studentom, gospodyniom domowym i pracownikom biurowym. Po porady zgłaszają się do mnie polacy mieszkający za granicą. Tak naprawdę nie ma reguły, ponieważ moim klientem może zostać każda pełnoletnia osoba.

Z kart tarota wspieranych numerologią wróżę już kilkadziesiąt lat. Przez ten czas postawiłam tarota tysiącom osób, potrzebujących wsparcia i wskazówek dotyczących ich losu w niedalekiej przyszłości. Dzięki swojemu doświadczeniu i doskonale rozwiniętej intuicji jestem w stanie pomóc przy naprawdę trudnych i decydujących wyborach życiowych.

Do kontaktu ze mną proszę się posłużyć adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Pozdrawiam serdecznie.

Opinie o mnie

opinie

“Dziękuję za odpowiedź, Wcale nie jest tak, że spodziewałem się innej wróżby, poprostu chciałem coś sprawdzić no i otrzymałem odpwowiedź i potwierdzenie co do prawdziwości wspomianej wróżby. uwielbiam psychologię człowieka i jak widzę pani również.... myślę, że więcej nie muszę dodawać pozdrawiam”

Pan Piotr


opinie

"Witam Pani Otylio, chcialbym serdecznie podziekowac za wrozbe. Niewiarygodne, ale znow wrozba sie sprawdza, jesli chodzi o fakty, jak np. moje obecne relacje z zona. Jest dokladnie tak, jak Pani napisala. Mam wiec nadzieje, ze te dotyczace przyszlosci, zwlaszcza mojej, tez sie sprawdza, bo nie wyglada ona dla mnie najgorzej. Serdecznie pozdrawiam.,"

Pan Bogusław


opinie

"Witam pania serdecznie, wiem, ze za wrozby sie nie dziekuje, ale tutaj musze sie przed pania pochylic i z calego serca podziekowac, nie spodziewalam sie takich odpowiedzi. Na pewno bede jeszcze korzystac z pani uslug wrozbiarskich!!!"

Pani Izabela


KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

Szybki kontakt
Moje strony

Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

Oceń moją stronę

Wróżka Otylia
4 stars
Ocena: 4 Głosy: 39


Jak zamówić ?

zamów wróżbęjak zamówić wróżbę