Trzydziestka trójka to tak zwana liczba Chrystusowa z bardzo pozytywnymi wibracjami.

Numerologiczna trzydziestka trójka
to osoba, która potrafi się poświęcić dla innych. Chętnie pomoże rozwiązać wszelkiego rodzaju problemy i nigdy nie odmówi pomocy potrzebującej osobie. Niestety, człowiek spod tego znaku lubi jak inni doceniają to co on dla nich robi, i oczekuje za to pochwał. Trzydziestki trójki to osoby łagodne, wrażliwe i ceniące sobie spokój. Mają wielu przyjaciół i są bardzo inteligentni oraz prawdomówni. Wolą usłyszeć najgorszą prawdę od najlepszego kłamstwa.

Numerologia liczby 33 w pracy: Trzydziestki trójki posiadają bardzo wysoko rozwiniętą umiejętność komunikacji personalnej. Do wszystkiego podchodzą ze spokojem i rozwagą. Jeśli w pracy występują jakieś spory, to osoby spod tej liczby potrafią je załagodzić a nawet rozwiązać. Posiadają także umiejętność zachowywania samokontroli i opanowania w trudnych sytuacjach. 33-ki to najczęściej księża, pielęgniarki, psycholodzy i nauczyciele.

Znaczenie liczby 33 w uczuciach: Jeśli trzydziestka trójka stworzy stały związek to jest w nim uczciwa i opiekuńcza. Potrafi się całkowicie oddać i poświęcić bliskiej osobie. Niestety, ciągła chęć pomagania innym i zajmowania się ich problemami może negatywnie odbić się na relacji z partnerem, który po jakimś czasie stoi na drugorzędnej pozycji. Osoby spod tego znaku nie lubią samotności i obowiązków domowych.

Numerologiczna 33 a zdrowie: Trzydziestki trójki muszą uważać na wszelkiego rodzaju choroby związane z nerwami. Ciągłe poświęcanie się problemom innych może doprowadzić je również do sięgania po używki i popadania w nałogi.

Karty tarota odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania oraz na wiele, wiele innych. Rezultatem poznania przyszłych wydarzeń dzięki Tarotowi jest możliwość spojrzenia na swoje życie z zupełnie innej, obiektywnej perspektywy i zaplanowania swojego życia inaczej, czyli tak, abyśmy osiągnęli szczęście, miłość, zdrowie, pieniądze i bezpieczeństwo.

Nie będzie wielkim odkryciem stwierdzenie, że wróżba tarota to sposób na zmianę swojego dotychczasowego życia na lepsze.
Ty zdecyduj czy chcesz tej zmiany już dziś.

Numerologiczna 33

tarot Napisz do mnie w sprawie wróżby
Wróżka Otylia - Profesjonalna tarocistka i numerolog
W sprawie zamówienia wróżby proszę o kontakt pod adresem: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego zamieszczonego u góry mojej strony.