Numerologia 33

Trzydziestka trójka to tak zwana liczba Chrystusowa z bardzo pozytywnymi wibracjami.

Numerologiczna trzydziestka trójka
to osoba, która potrafi się poświęcić dla innych. Chętnie pomoże rozwiązać wszelkiego rodzaju problemy i nigdy nie odmówi pomocy potrzebującej osobie. Niestety, człowiek spod tego znaku lubi jak inni doceniają to co on dla nich robi, i oczekuje za to pochwał. Trzydziestki trójki to osoby łagodne, wrażliwe i ceniące sobie spokój. Mają wielu przyjaciół i są bardzo inteligentni oraz prawdomówni. Wolą usłyszeć najgorszą prawdę od najlepszego kłamstwa.

Numerologia liczby 33 w pracy: Trzydziestki trójki posiadają bardzo wysoko rozwiniętą umiejętność komunikacji personalnej. Do wszystkiego podchodzą ze spokojem i rozwagą. Jeśli w pracy występują jakieś spory, to osoby spod tej liczby potrafią je załagodzić a nawet rozwiązać. Posiadają także umiejętność zachowywania samokontroli i opanowania w trudnych sytuacjach. 33-ki to najczęściej księża, pielęgniarki, psycholodzy i nauczyciele.

Znaczenie liczby 33 w uczuciach: Jeśli trzydziestka trójka stworzy stały związek to jest w nim uczciwa i opiekuńcza. Potrafi się całkowicie oddać i poświęcić bliskiej osobie. Niestety, ciągła chęć pomagania innym i zajmowania się ich problemami może negatywnie odbić się na relacji z partnerem, który po jakimś czasie stoi na drugorzędnej pozycji. Osoby spod tego znaku nie lubią samotności i obowiązków domowych.

Numerologiczna 33 a zdrowie: Trzydziestki trójki muszą uważać na wszelkiego rodzaju choroby związane z nerwami. Ciągłe poświęcanie się problemom innych może doprowadzić je również do sięgania po używki i popadania w nałogi.

Numerologiczna 33

Karty tarota odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania oraz na wiele, wiele innych. Rezultatem poznania przyszłych wydarzeń dzięki Tarotowi jest możliwość spojrzenia na swoje życie z zupełnie innej, obiektywnej perspektywy i zaplanowania swojego życia inaczej, czyli tak, abyśmy osiągnęli szczęście, miłość, zdrowie, pieniądze i bezpieczeństwo.

Nie będzie wielkim odkryciem stwierdzenie, że wróżba tarota to sposób na zmianę swojego dotychczasowego życia na lepsze. Ty zdecyduj czy chcesz tej zmiany już dziś.

zamów wróżbęjak zamówić wróżbę

O mnie

Wróżka Otylia Posiadam ponad 20 lat doświadczenia w stawianiu kart tarota oraz numerologii. Podstaw wróżenia nauczyła mnie moja babcia, resztę wiedzy szlifowałam przez lata a ciężka praca zaowocowała tym, gdzie teraz jestem i co robię. Jestem osobą bezkompromisową i zawsze we wróżbie mówię to, co pokazuje mi rozkład a nie to, czego oczekuje ode mnie klient.

Moi klienci to osoby w różnym wieku, z różnym wykształceniem i różnej płci. Wróżę lekarzom, prawnikom, politykom, przedsiębiorcom, studentom, gospodyniom domowym i pracownikom biurowym. Po porady zgłaszają się do mnie polacy mieszkający za granicą. Tak naprawdę nie ma reguły, ponieważ moim klientem może zostać każda pełnoletnia osoba.

Z kart tarota wspieranych numerologią wróżę już kilkadziesiąt lat. Przez ten czas postawiłam tarota tysiącom osób, potrzebujących wsparcia i wskazówek dotyczących ich losu w niedalekiej przyszłości. Dzięki swojemu doświadczeniu i doskonale rozwiniętej intuicji jestem w stanie pomóc przy naprawdę trudnych i decydujących wyborach życiowych.

Do kontaktu ze mną proszę się posłużyć adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Pozdrawiam serdecznie.

Opinie o mnie

opinie

“Chciałem serdecznie podziękować Pani za wróżbę nie wiedziałem że nie znając człowieka można go przejrzeć niemal że na wylot. To co Pani napisała o mnie pokrywa się z prawdą w 90%... a wszystko to szybko i łatwo i jak za taką cenę bardzo obszerne i konkretne. Jestem Pani bardzo wdzięczny. Pozdrawiam! ”

Pan Rafał


opinie

"Pani Otylio.... Bardzo dziekuje za wróżbe czytajac ja czytałam o sobie dziekuje za nadzieje...zdaje sobie sprawe ze to nie jest wyrocznia tylko wskazowka pewnego rodzaju, ale napewno bedzie mi łatwiej podjac decyzje o odejsciu od A. i zwiazaniu sie z M.......jeszcze raz bardzo dziekuje...napewno sie jeszcze odezwe :) pozdrawiam serdecznie "

Pani Agnieszka


opinie

"Dziękuję za wróżbę. Trochę mnie uspokoiła i utwierdziła w słuszności podjętych decyzji."

Pani Małgorzata


KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

Szybki kontakt
Moje strony

Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

Oceń moją stronę

Wróżka Otylia
4 stars
Ocena: 4 Głosy: 39


Jak zamówić ?

zamów wróżbęjak zamówić wróżbę