Numerologiczna trójka to osoba bardzo komunikatywna, lubiąca towarzystwo innych ludzi i ceniąca sztukę oraz artyzm pod każdą postacią. Nawiązywanie nowych znajomości nie sprawia jej trudności. Przebywając w grupie często staje się tak zwaną „duszą towarzystwa”. To osoba bardzo dynamiczna, kreatywna i spontaniczna. Często prowadzi to jednak do jej lekkomyślności i rozkojarzenia. Zdarza się, że ma tysiąc pomysłów na minutę, i każdy z nich chciałaby zrealizować. Trójka nie potrafi zbyt długo skupić się na jednej rzeczy, dlatego posiada kilka pasji, i wszystkie z nich z powodzeniem rozwija. Niestety, ta zbytnia ekspresyjność prowadzi do tego, że inni ludzie dość często postrzegają ja jako osobę roztrzepaną. Ich wadami są nadmierna gadanina, wyniosłość i czasem także zarozumiałość.

Znaczenie liczby 3 w pracy: Trójki sprawdzają się jako artyści, handlowcy, dziennikarze oraz podróżnicy. W pracy są dynamiczne, kreatywne i spontaniczne. Wykazują się także dużym potencjałem, rezolutnością oraz bujną fantazją. Trójki w pracy bardzo dbają o swój pozytywny wizerunek, nie tylko osobowościowy, ale także dotyczący ich wyglądu, czyli ubierania się oraz fryzury.

Numerologia liczby 3 w uczuciach: W związkach trójki zachowują równowagę. Dążą do stworzenia dużej i szczęśliwej rodziny. Nie lubią samotności, chcą kochać i być kochane. Lubią czuć przy sobie obecność partnera, kochającej osoby.

Numerologiczna 3 a zdrowie: Trójka często cierpi na kurcze mięśni, ma problemy z nerwami i skórą. Posiada również tendencję do tycia.

numerologia 3

Karty tarota odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania oraz na wiele, wiele innych. Rezultatem poznania przyszłych wydarzeń dzięki Tarotowi jest możliwość spojrzenia na swoje życie z zupełnie innej, obiektywnej perspektywy i zaplanowania swojego życia inaczej, czyli tak, abyśmy osiągnęli szczęście, miłość, zdrowie, pieniądze i bezpieczeństwo.

Nie będzie wielkim odkryciem stwierdzenie, że wróżba tarota to sposób na zmianę swojego dotychczasowego życia na lepsze.
Ty zdecyduj czy chcesz tej zmiany już dziś.

Numerologiczna 3

tarot Napisz do mnie w sprawie wróżby
Wróżka Otylia - Profesjonalna tarocistka i numerolog
W sprawie zamówienia wróżby proszę o kontakt pod adresem: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego zamieszczonego u góry mojej strony.