Numerologia 3

Numerologiczna trójka to osoba bardzo komunikatywna, lubiąca towarzystwo innych ludzi i ceniąca sztukę oraz artyzm pod każdą postacią. Nawiązywanie nowych znajomości nie sprawia jej trudności. Przebywając w grupie często staje się tak zwaną „duszą towarzystwa”. To osoba bardzo dynamiczna, kreatywna i spontaniczna. Często prowadzi to jednak do jej lekkomyślności i rozkojarzenia. Zdarza się, że ma tysiąc pomysłów na minutę, i każdy z nich chciałaby zrealizować. Trójka nie potrafi zbyt długo skupić się na jednej rzeczy, dlatego posiada kilka pasji, i wszystkie z nich z powodzeniem rozwija. Niestety, ta zbytnia ekspresyjność prowadzi do tego, że inni ludzie dość często postrzegają ja jako osobę roztrzepaną. Ich wadami są nadmierna gadanina, wyniosłość i czasem także zarozumiałość.

Znaczenie liczby 3 w pracy: Trójki sprawdzają się jako artyści, handlowcy, dziennikarze oraz podróżnicy. W pracy są dynamiczne, kreatywne i spontaniczne. Wykazują się także dużym potencjałem, rezolutnością oraz bujną fantazją. Trójki w pracy bardzo dbają o swój pozytywny wizerunek, nie tylko osobowościowy, ale także dotyczący ich wyglądu, czyli ubierania się oraz fryzury.

Numerologia liczby 3 w uczuciach: W związkach trójki zachowują równowagę. Dążą do stworzenia dużej i szczęśliwej rodziny. Nie lubią samotności, chcą kochać i być kochane. Lubią czuć przy sobie obecność partnera, kochającej osoby.

Numerologiczna 3 a zdrowie: Trójka często cierpi na kurcze mięśni, ma problemy z nerwami i skórą. Posiada również tendencję do tycia.

numerologia 3

Numerologiczna 3

Karty tarota odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania oraz na wiele, wiele innych. Rezultatem poznania przyszłych wydarzeń dzięki Tarotowi jest możliwość spojrzenia na swoje życie z zupełnie innej, obiektywnej perspektywy i zaplanowania swojego życia inaczej, czyli tak, abyśmy osiągnęli szczęście, miłość, zdrowie, pieniądze i bezpieczeństwo.

Nie będzie wielkim odkryciem stwierdzenie, że wróżba tarota to sposób na zmianę swojego dotychczasowego życia na lepsze. Ty zdecyduj czy chcesz tej zmiany już dziś.

zamów wróżbęjak zamówić wróżbę

O mnie

Wróżka Otylia Posiadam ponad 20 lat doświadczenia w stawianiu kart tarota oraz numerologii. Podstaw wróżenia nauczyła mnie moja babcia, resztę wiedzy szlifowałam przez lata a ciężka praca zaowocowała tym, gdzie teraz jestem i co robię. Jestem osobą bezkompromisową i zawsze we wróżbie mówię to, co pokazuje mi rozkład a nie to, czego oczekuje ode mnie klient.

Moi klienci to osoby w różnym wieku, z różnym wykształceniem i różnej płci. Wróżę lekarzom, prawnikom, politykom, przedsiębiorcom, studentom, gospodyniom domowym i pracownikom biurowym. Po porady zgłaszają się do mnie polacy mieszkający za granicą. Tak naprawdę nie ma reguły, ponieważ moim klientem może zostać każda pełnoletnia osoba.

Z kart tarota wspieranych numerologią wróżę już kilkadziesiąt lat. Przez ten czas postawiłam tarota tysiącom osób, potrzebujących wsparcia i wskazówek dotyczących ich losu w niedalekiej przyszłości. Dzięki swojemu doświadczeniu i doskonale rozwiniętej intuicji jestem w stanie pomóc przy naprawdę trudnych i decydujących wyborach życiowych.

Do kontaktu ze mną proszę się posłużyć adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Pozdrawiam serdecznie.

Opinie o mnie

opinie

“Dziękuję za odpowiedź, Wcale nie jest tak, że spodziewałem się innej wróżby, poprostu chciałem coś sprawdzić no i otrzymałem odpwowiedź i potwierdzenie co do prawdziwości wspomianej wróżby. uwielbiam psychologię człowieka i jak widzę pani również.... myślę, że więcej nie muszę dodawać pozdrawiam”

Pan Piotr


opinie

“Pani Otylio Dziękuję za szybką odpowiedź. Mniej więcej wiem, co powinnam zrobić. Żal tylko, że powodem, dla którego mój mąż chce odbudowania związku jest wygoda, a nie uczucie. Widocznie nie można mieć wszystkiego (to niestety o mnie). ”

Pani Irena


opinie

“ Dzień dobry Pani Otylio, Bardzo dziękuję za wróżbę. Zależało mi na tym, by ktoś udzielił mi szczerej odpowiedzi, bez tzw. owijania w bawełnę. Pozdrawiam mocno i również życzę Pani wszystkiego najlepszego. ”

Pani Grażyna


KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

Szybki kontakt
Moje strony

Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

Oceń moją stronę

Wróżka Otylia
4 stars
Ocena: 4 Głosy: 39


Jak zamówić ?

zamów wróżbęjak zamówić wróżbę