Numerologiczna dwudziestka dwójka odczuwa wielką potrzebę pomagania innym ludziom, dlatego często zostaje wolontariuszem w różnego typu akcjach charytatywnych. Lubi poznawać nowych ludzi i jest w stosunku do nich otwarta. Osoby spod liczby 22 cechuje niebywała cierpliwość, wytrwałość i ambicja, . Niestety, świat nie zawsze spełnia ich oczekiwania dlatego dość często się rozczarowują. Często odbierane są przez innych ludzi jako osoby wyniosłe i buntownicze.

Znaczenie liczby 22 w pracy: Dwudziestka dwójka wykazuje się w pracy wielką wytrwałością. Chętnie zgłasza swoją chęć udziału w ambitnych projektach a podczas ich realizacji wykazuje się dużą kreatywnością. Pracodawcy chętnie wykorzystują również jej umiejętność negocjacji. Dzięki temu, że osoby urodzone pod tą liczbą, dążą do perfekcji bardzo często odnoszą sukcesy w życiu zawodowym. Ich celem jest osiągnięcie korzyści materialnych a wręcz bogactwa, jak również władzy. Nie obca jest im zatem samodyscyplina. Dwudziestki dwójki najczęściej zostają politykami, finansistami lub biznesmenami.

Numerologia liczby 22 w uczuciach: Niestety, praca i przesadna potrzeba budowania lepszego świata, często niekorzystnie odbija się na związkach dwudziestek dwójek. Pomimo, iż partner oraz rodzina są dla nich bardzo ważni, to trzymają one swe uczucia na wodzy, a także panują nad emocjami. Często przez to odbierane są jako osoby chłodne i niedostępne. Jednak mimo wszystko zwycięża ich dobroduszność, troskliwość i lojalność. W związkach wykazują się także prawdomównością, uczciwością i sprawiedliwością. Potrafią również zadbać o partnera bądź partnerkę oraz dzieci.

Numerologiczna 22 a zdrowie: Osoby urodzone pod tą liczbą podatne są na choroby układu nerwowego. Często bowiem dochodzi u nich do nadmiernych napiec psychicznych.

Karty tarota odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania oraz na wiele, wiele innych. Rezultatem poznania przyszłych wydarzeń dzięki Tarotowi jest możliwość spojrzenia na swoje życie z zupełnie innej, obiektywnej perspektywy i zaplanowania swojego życia inaczej, czyli tak, abyśmy osiągnęli szczęście, miłość, zdrowie, pieniądze i bezpieczeństwo.

Nie będzie wielkim odkryciem stwierdzenie, że wróżba tarota to sposób na zmianę swojego dotychczasowego życia na lepsze.
Ty zdecyduj czy chcesz tej zmiany już dziś.

Numerologiczna 22

tarot Napisz do mnie w sprawie wróżby
Wróżka Otylia - Profesjonalna tarocistka i numerolog
W sprawie zamówienia wróżby proszę o kontakt pod adresem: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego zamieszczonego u góry mojej strony.