Numerologia 22

Numerologiczna dwudziestka dwójka odczuwa wielką potrzebę pomagania innym ludziom, dlatego często zostaje wolontariuszem w różnego typu akcjach charytatywnych. Lubi poznawać nowych ludzi i jest w stosunku do nich otwarta. Osoby spod liczby 22 cechuje niebywała cierpliwość, wytrwałość i ambicja, . Niestety, świat nie zawsze spełnia ich oczekiwania dlatego dość często się rozczarowują. Często odbierane są przez innych ludzi jako osoby wyniosłe i buntownicze.

Znaczenie liczby 22 w pracy: Dwudziestka dwójka wykazuje się w pracy wielką wytrwałością. Chętnie zgłasza swoją chęć udziału w ambitnych projektach a podczas ich realizacji wykazuje się dużą kreatywnością. Pracodawcy chętnie wykorzystują również jej umiejętność negocjacji. Dzięki temu, że osoby urodzone pod tą liczbą, dążą do perfekcji bardzo często odnoszą sukcesy w życiu zawodowym. Ich celem jest osiągnięcie korzyści materialnych a wręcz bogactwa, jak również władzy. Nie obca jest im zatem samodyscyplina. Dwudziestki dwójki najczęściej zostają politykami, finansistami lub biznesmenami.

Numerologia liczby 22 w uczuciach: Niestety, praca i przesadna potrzeba budowania lepszego świata, często niekorzystnie odbija się na związkach dwudziestek dwójek. Pomimo, iż partner oraz rodzina są dla nich bardzo ważni, to trzymają one swe uczucia na wodzy, a także panują nad emocjami. Często przez to odbierane są jako osoby chłodne i niedostępne. Jednak mimo wszystko zwycięża ich dobroduszność, troskliwość i lojalność. W związkach wykazują się także prawdomównością, uczciwością i sprawiedliwością. Potrafią również zadbać o partnera bądź partnerkę oraz dzieci.

Numerologiczna 22 a zdrowie: Osoby urodzone pod tą liczbą podatne są na choroby układu nerwowego. Często bowiem dochodzi u nich do nadmiernych napiec psychicznych.

Numerologiczna 22

Karty tarota odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania oraz na wiele, wiele innych. Rezultatem poznania przyszłych wydarzeń dzięki Tarotowi jest możliwość spojrzenia na swoje życie z zupełnie innej, obiektywnej perspektywy i zaplanowania swojego życia inaczej, czyli tak, abyśmy osiągnęli szczęście, miłość, zdrowie, pieniądze i bezpieczeństwo.

Nie będzie wielkim odkryciem stwierdzenie, że wróżba tarota to sposób na zmianę swojego dotychczasowego życia na lepsze. Ty zdecyduj czy chcesz tej zmiany już dziś.

zamów wróżbęjak zamówić wróżbę

O mnie

Wróżka Otylia Posiadam ponad 20 lat doświadczenia w stawianiu kart tarota oraz numerologii. Podstaw wróżenia nauczyła mnie moja babcia, resztę wiedzy szlifowałam przez lata a ciężka praca zaowocowała tym, gdzie teraz jestem i co robię. Jestem osobą bezkompromisową i zawsze we wróżbie mówię to, co pokazuje mi rozkład a nie to, czego oczekuje ode mnie klient.

Moi klienci to osoby w różnym wieku, z różnym wykształceniem i różnej płci. Wróżę lekarzom, prawnikom, politykom, przedsiębiorcom, studentom, gospodyniom domowym i pracownikom biurowym. Po porady zgłaszają się do mnie polacy mieszkający za granicą. Tak naprawdę nie ma reguły, ponieważ moim klientem może zostać każda pełnoletnia osoba.

Z kart tarota wspieranych numerologią wróżę już kilkadziesiąt lat. Przez ten czas postawiłam tarota tysiącom osób, potrzebujących wsparcia i wskazówek dotyczących ich losu w niedalekiej przyszłości. Dzięki swojemu doświadczeniu i doskonale rozwiniętej intuicji jestem w stanie pomóc przy naprawdę trudnych i decydujących wyborach życiowych.

Do kontaktu ze mną proszę się posłużyć adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Pozdrawiam serdecznie.

Opinie o mnie

opinie

“Droga Pani Otylio Bardzo dziękuję za wróżbę, nie spodziewałam się jej tak szybko. Przeczytałam ją dziś. No i szok, bo choć spodziewałam się takich wiadomości, to czytanie prawdy o sobie nie zawsze jest przyjemne...”

Pani Irena


opinie

“Pani Otylio Bardzo ucieszyła mnie wróżba od Pani. Strasznie dziękuje i czekam aż się spełni... Bałam się że już nic dobrego mnie w życiu nie spotka, ale dała mi Pani nadzieję na lepsze jutro... i za to serdecznie dziękuje.”

Pani Monika


opinie

“Witam, Serdecznie dziękuję za odpowiedź. Dodała mi Pani wiary i chęci do dbania o przyszłość. Pozdrawiam, ”

Pani Urszula


KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

Szybki kontakt
Moje strony

Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

Oceń moją stronę

Wróżka Otylia
4 stars
Ocena: 4 Głosy: 39


Jak zamówić ?

zamów wróżbęjak zamówić wróżbę