Numerologiczna dwójka charakteryzuje się dużą wrażliwością, cierpliwością i delikatnością. Ma duszę artysty i potrafi docenić piękno sztuki oraz otaczającej ją natury. Dwójka umie również zachować spokój w każdej sytuacji, nawet tej najbardziej trudnej i uciążliwej. Często łagodzi spory, zarówno w pracy jak i w rodzinie. Wykorzystuje do tego zazwyczaj swoją dobrze rozwiniętą intuicję. Pomimo, iż dwójki są pozytywnymi osobami, to mają także swoje wady. Pierwszą z nich jest duża podatność na wpływ otoczenia. Kolejną, zbytnie zamykanie się w sobie i uległość. Niestety osoby spod tej liczby nie potrafią wierzyć w siebie i docenić własnej wartości.

Znaczenie liczby 2 w pracy: W pracy dwójka lubi pracować w grupie. Wykazuje się wyjątkową dyskrecją i powściągliwością. Posiada również duży zasób wiedzy,w swojej dziedzinie, którą chętnie uzupełnia na wszelkiego rodzaju kursach i szkoleniach. Jest dobrym i cenionym pracownikiem, choć pracodawcy muszą wziąć pod uwagę także to, że jest powolna i dość bierna. Niechętnie pierwsza wykazuje inicjatywę.

Numerologia liczby 2 w uczuciach: Osoby spod tej liczby są bardzo rodzinne i cenią sobie ciepło domowego ogniska. W związkach, które tworzą są oddane partnerowi, wierne, dobroduszne oraz uczciwe. Jeśli kochają to całym swoim sercem. Pomimo, iż również pragną być obdarzone tym uczuciem, to samotność im nie ciąży.

Numerologiczna 2 a zdrowie: Dwójki to osoby bardzo podatne na stres, przez co często mają dolegliwości żołądkowe i problemy z sercem.

numerologia 2

Karty tarota odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania oraz na wiele, wiele innych. Rezultatem poznania przyszłych wydarzeń dzięki Tarotowi jest możliwość spojrzenia na swoje życie z zupełnie innej, obiektywnej perspektywy i zaplanowania swojego życia inaczej, czyli tak, abyśmy osiągnęli szczęście, miłość, zdrowie, pieniądze i bezpieczeństwo.

Nie będzie wielkim odkryciem stwierdzenie, że wróżba tarota to sposób na zmianę swojego dotychczasowego życia na lepsze.
Ty zdecyduj czy chcesz tej zmiany już dziś.

Numerologiczna 2

tarot Napisz do mnie w sprawie wróżby
Wróżka Otylia - Profesjonalna tarocistka i numerolog
W sprawie zamówienia wróżby proszę o kontakt pod adresem: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego zamieszczonego u góry mojej strony.