Numerologia 2

Numerologiczna dwójka charakteryzuje się dużą wrażliwością, cierpliwością i delikatnością. Ma duszę artysty i potrafi docenić piękno sztuki oraz otaczającej ją natury. Dwójka umie również zachować spokój w każdej sytuacji, nawet tej najbardziej trudnej i uciążliwej. Często łagodzi spory, zarówno w pracy jak i w rodzinie. Wykorzystuje do tego zazwyczaj swoją dobrze rozwiniętą intuicję. Pomimo, iż dwójki są pozytywnymi osobami, to mają także swoje wady. Pierwszą z nich jest duża podatność na wpływ otoczenia. Kolejną, zbytnie zamykanie się w sobie i uległość. Niestety osoby spod tej liczby nie potrafią wierzyć w siebie i docenić własnej wartości.

Znaczenie liczby 2 w pracy: W pracy dwójka lubi pracować w grupie. Wykazuje się wyjątkową dyskrecją i powściągliwością. Posiada również duży zasób wiedzy,w swojej dziedzinie, którą chętnie uzupełnia na wszelkiego rodzaju kursach i szkoleniach. Jest dobrym i cenionym pracownikiem, choć pracodawcy muszą wziąć pod uwagę także to, że jest powolna i dość bierna. Niechętnie pierwsza wykazuje inicjatywę.

Numerologia liczby 2 w uczuciach: Osoby spod tej liczby są bardzo rodzinne i cenią sobie ciepło domowego ogniska. W związkach, które tworzą są oddane partnerowi, wierne, dobroduszne oraz uczciwe. Jeśli kochają to całym swoim sercem. Pomimo, iż również pragną być obdarzone tym uczuciem, to samotność im nie ciąży.

Numerologiczna 2 a zdrowie: Dwójki to osoby bardzo podatne na stres, przez co często mają dolegliwości żołądkowe i problemy z sercem.

numerologia 2

Numerologiczna 2

Karty tarota odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania oraz na wiele, wiele innych. Rezultatem poznania przyszłych wydarzeń dzięki Tarotowi jest możliwość spojrzenia na swoje życie z zupełnie innej, obiektywnej perspektywy i zaplanowania swojego życia inaczej, czyli tak, abyśmy osiągnęli szczęście, miłość, zdrowie, pieniądze i bezpieczeństwo.

Nie będzie wielkim odkryciem stwierdzenie, że wróżba tarota to sposób na zmianę swojego dotychczasowego życia na lepsze. Ty zdecyduj czy chcesz tej zmiany już dziś.

zamów wróżbęjak zamówić wróżbę

O mnie

Wróżka Otylia Posiadam ponad 20 lat doświadczenia w stawianiu kart tarota oraz numerologii. Podstaw wróżenia nauczyła mnie moja babcia, resztę wiedzy szlifowałam przez lata a ciężka praca zaowocowała tym, gdzie teraz jestem i co robię. Jestem osobą bezkompromisową i zawsze we wróżbie mówię to, co pokazuje mi rozkład a nie to, czego oczekuje ode mnie klient.

Moi klienci to osoby w różnym wieku, z różnym wykształceniem i różnej płci. Wróżę lekarzom, prawnikom, politykom, przedsiębiorcom, studentom, gospodyniom domowym i pracownikom biurowym. Po porady zgłaszają się do mnie polacy mieszkający za granicą. Tak naprawdę nie ma reguły, ponieważ moim klientem może zostać każda pełnoletnia osoba.

Z kart tarota wspieranych numerologią wróżę już kilkadziesiąt lat. Przez ten czas postawiłam tarota tysiącom osób, potrzebujących wsparcia i wskazówek dotyczących ich losu w niedalekiej przyszłości. Dzięki swojemu doświadczeniu i doskonale rozwiniętej intuicji jestem w stanie pomóc przy naprawdę trudnych i decydujących wyborach życiowych.

Do kontaktu ze mną proszę się posłużyć adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Pozdrawiam serdecznie.

Opinie o mnie

opinie

"Pani Otylio pięknie dziękuję za wróżbę.Zawsze będe czytała ją aby uspokoić swoje wnętrze i bardziej kochać.Dziękuję za wspaniałe słowa ale to prawda co Pani pisze. Napewno polecę Pania innym osobą.Serdecznie "

Pani Grażyna


opinie

“Dziekuje serdecznie To dziwne... bo wszystko sie zgadza co do joty... Pozdrawiam serdecznie i dziekuje za dodanie otuchy Z powaznianiem Arek”

Pan Arkadiusz


opinie

"Witam Pani Otylio, Bardzo dziękuję za wróżbę. W głębi serca właśnie takiej odpowiedzi się spodziewałam. Widocznie nie było nam pisane. Mam nadzieję, że przynajmniej on będzie szczęśliwy bo naprawdę na to zasługuje. Ja musze się z tym pogodzić i zaakceptować daną sytuacje. Jak mówi piosenka” …znów normalnie trzeba żyć, normalnie umieć być normalnie kochać świat…”a ja muszę to wcielić w życie. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam Sylwia"

Pani Sylwia


KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

Szybki kontakt
Moje strony

Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

Oceń moją stronę

Wróżka Otylia
4 stars
Ocena: 4 Głosy: 39


Jak zamówić ?

zamów wróżbęjak zamówić wróżbę