numerologia 11

Numerologiczna jedenastka to osoba mądra, o bardzo silnym charakterze, wręcz niezłomna. Często działa intuicyjnie. Zazwyczaj jest radosna, uśmiechnięta i wesoła. Lubi się uczyć i zdobywać wiedzę z różnych dziedzin. Jedenastki cenią sobie w życiu komfort i doceniają posiadanie eleganckich i luksusowych przedmiotów, choć niestety, pieniądze się ich, mówiąc potocznie, nie trzymają. Osoby spod tej liczby cenią sobie kontakty interpersonalne i nie mają problemów z ich nawiązywaniem, choć czasem mogą być nieśmiałe. Tą nieśmiałość pomaga im jednak przezwyciężyć akceptacja i pochwała otaczających ich ludzi.

Znaczenie liczby 11 w pracy: Jedenastki to osoby bardzo cenione jako pracownicy. Posiadają w sobie wielki potencjał do osiągania wielu wytyczonych sobie na raz celów. Zrobią wszystko, aby osiągnąć sukces. To dobrzy organizatorzy pracy, którzy cenią sobie, zarówno u siebie jak i innych współpracowników, obowiązkowość. Zazwyczaj sprawdzają się w takich zawodach jak dyplomaci, fizjoterapeuci, pielęgniarki, artyści, uzdrowiciele oraz nauczyciele.

Numerologia liczby 11 w uczuciach: Jedenastki mają bardzo duże wymagania w stosunku do potencjalnego partnera bądź partnerki. Mimo to są czułe, bardzo rodzinne, wierne i namiętne. Potrafią poświęcić się małżonkowi i dzieciom. Bardzo cenią sobie również prawdziwą przyjaźń. Zawsze dotrzymują raz danego słowa, zarówno swojej drugiej połowie jak i przyjacielowi.

Numerologiczna 11 a zdrowie: Jedenastek najczęściej imają się choroby układu nerwowego.

Numerologiczna 11

Karty tarota odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania oraz na wiele, wiele innych. Rezultatem poznania przyszłych wydarzeń dzięki Tarotowi jest możliwość spojrzenia na swoje życie z zupełnie innej, obiektywnej perspektywy i zaplanowania swojego życia inaczej, czyli tak, abyśmy osiągnęli szczęście, miłość, zdrowie, pieniądze i bezpieczeństwo.

Nie będzie wielkim odkryciem stwierdzenie, że wróżba tarota to sposób na zmianę swojego dotychczasowego życia na lepsze. Ty zdecyduj czy chcesz tej zmiany już dziś.

zamów wróżbęjak zamówić wróżbę

O mnie

Wróżka Otylia Posiadam ponad 20 lat doświadczenia w stawianiu kart tarota oraz numerologii. Podstaw wróżenia nauczyła mnie moja babcia, resztę wiedzy szlifowałam przez lata a ciężka praca zaowocowała tym, gdzie teraz jestem i co robię. Jestem osobą bezkompromisową i zawsze we wróżbie mówię to, co pokazuje mi rozkład a nie to, czego oczekuje ode mnie klient.

Moi klienci to osoby w różnym wieku, z różnym wykształceniem i różnej płci. Wróżę lekarzom, prawnikom, politykom, przedsiębiorcom, studentom, gospodyniom domowym i pracownikom biurowym. Po porady zgłaszają się do mnie polacy mieszkający za granicą. Tak naprawdę nie ma reguły, ponieważ moim klientem może zostać każda pełnoletnia osoba.

Z kart tarota wspieranych numerologią wróżę już kilkadziesiąt lat. Przez ten czas postawiłam tarota tysiącom osób, potrzebujących wsparcia i wskazówek dotyczących ich losu w niedalekiej przyszłości. Dzięki swojemu doświadczeniu i doskonale rozwiniętej intuicji jestem w stanie pomóc przy naprawdę trudnych i decydujących wyborach życiowych.

Do kontaktu ze mną proszę się posłużyć adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Pozdrawiam serdecznie.

Opinie o mnie

opinie

“Bardzo dziękuje za szybką odpowiedż;) wszystko co pani napisala..tzn co karty pokazały jest prawda;) no duzo mi to pomoglo..i dalo do myslenia;) jeszcze raz dziekuje..na pewno skorzystam jeszcze z pani pomocy;) serdecznie pozdrawiam;) ”

Pani Katarzyna


opinie

"Szanowna pani Otylio, z calego serca dziekuje Pani za wrozbe, ktora podniosla mnie na duchu i pomogla smielej spojrzec w przyszlosc. Ciesze sie rowniez (choc byc moze nie powinnam), ze moje przypuszczenia co do zwiazku D. z M. sa takie jak Pani. Po prostu upewnilam sie, ze moja intuicja mnie nie myli. Dziekuje jeszcze raz bardzo serdecznie i pozdrawiam goraco, Malgorzata"

Pani Małgorzata


opinie

“ Dziękuję bardzo za szybka odpowiedź. Już wiem na czym się mam koncentrowac i to, ze nie warto walczyć z wiatrakami. Pozdrawiam i na pewno będe jeszcze korzystała z Pani usług. Pozdrawiam ”

Pani Ewa


KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

Szybki kontakt
Moje strony

Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

Oceń moją stronę

Wróżka Otylia
4 stars
Ocena: 4 Głosy: 39


Jak zamówić ?

zamów wróżbęjak zamówić wróżbę