Numerologiczna jedenastka to osoba mądra, o bardzo silnym charakterze, wręcz niezłomna. Często działa intuicyjnie. Zazwyczaj jest radosna, uśmiechnięta i wesoła. Lubi się uczyć i zdobywać wiedzę z różnych dziedzin. Jedenastki cenią sobie w życiu komfort i doceniają posiadanie eleganckich i luksusowych przedmiotów, choć niestety, pieniądze się ich, mówiąc potocznie, nie trzymają. Osoby spod tej liczby cenią sobie kontakty interpersonalne i nie mają problemów z ich nawiązywaniem, choć czasem mogą być nieśmiałe. Tą nieśmiałość pomaga im jednak przezwyciężyć akceptacja i pochwała otaczających ich ludzi.

Znaczenie liczby 11 w pracy: Jedenastki to osoby bardzo cenione jako pracownicy. Posiadają w sobie wielki potencjał do osiągania wielu wytyczonych sobie na raz celów. Zrobią wszystko, aby osiągnąć sukces. To dobrzy organizatorzy pracy, którzy cenią sobie, zarówno u siebie jak i innych współpracowników, obowiązkowość. Zazwyczaj sprawdzają się w takich zawodach jak dyplomaci, fizjoterapeuci, pielęgniarki, artyści, uzdrowiciele oraz nauczyciele.

Numerologia liczby 11 w uczuciach: Jedenastki mają bardzo duże wymagania w stosunku do potencjalnego partnera bądź partnerki. Mimo to są czułe, bardzo rodzinne, wierne i namiętne. Potrafią poświęcić się małżonkowi i dzieciom. Bardzo cenią sobie również prawdziwą przyjaźń. Zawsze dotrzymują raz danego słowa, zarówno swojej drugiej połowie jak i przyjacielowi.

Numerologiczna 11 a zdrowie: Jedenastek najczęściej imają się choroby układu nerwowego.

Karty tarota odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania oraz na wiele, wiele innych. Rezultatem poznania przyszłych wydarzeń dzięki Tarotowi jest możliwość spojrzenia na swoje życie z zupełnie innej, obiektywnej perspektywy i zaplanowania swojego życia inaczej, czyli tak, abyśmy osiągnęli szczęście, miłość, zdrowie, pieniądze i bezpieczeństwo.

Nie będzie wielkim odkryciem stwierdzenie, że wróżba tarota to sposób na zmianę swojego dotychczasowego życia na lepsze.
Ty zdecyduj czy chcesz tej zmiany już dziś.

Numerologiczna 11

tarot Napisz do mnie w sprawie wróżby
Wróżka Otylia - Profesjonalna tarocistka i numerolog
W sprawie zamówienia wróżby proszę o kontakt pod adresem: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego zamieszczonego u góry mojej strony.