Numerologia jedynki

Numerologiczna jedynka to osoba zdecydowana, niezależna i pełna energii. Często odbierana jest jako zadufana i zapatrzona w siebie, egoistyczna, a to dlatego, że lubi się ona skupiać na sobie i wzbudzać podziw otoczenia, w którym się znajduje. Mimo to jest to osoba łatwo nawiązująca kontakty i tolerancyjna.

Numerologia liczby 1 w pracy: Jedynka potrafi sprawnie i skutecznie zarządzać ludźmi i projektami. Organizacja pracy swojej i innych nie jest jej straszna. Dzięki temu często awansuje na kierownicze stanowiska, stając się dyrektorem czy menadżerem. To oczywiście się jej podoba, jako, że nie lubi ona nudy i rutyny, a chętnie podejmuje się nowych wyzwań. Jest ambitna i kreatywna, często wykazuje inicjatywę oraz lubi uczestniczyć we wszelkiego rodzaju szkoleniach zawodowych, podnoszących jej kompetencje. Ma jednak wadę, lubi dominować. Wszystko musi być tak jak chce jedynka i jak to sobie wymyśliła, nie lubi i nie umie podporządkowywać się innym. Jest rządna sukcesu.

Znaczenie liczby 1 w miłości: Numerologiczna 1 także w uczuciach lubi dominować, dlatego powinna tworzyć związki z osobami uległymi, takimi, które nie widzą problemu w ustąpieniu partnerowi. Mimo to osoby spod tej liczby są bardzo stałe w uczuciach i wierne. Dla prawdziwej miłości są w stanie zrobić bardzo dużo. Wykazują się dużą otwartością na partnera i tolerancją, obdarzają go zaufaniem.

Numerologiczna jedynka a zdrowie: Jedynki charakteryzują się dobrym zdrowiem, energią i witalnością. Jedynymi słabymi ich punktami mogą okazać się kręgosłup i układ krążenia.

numerologia 1

Numerologiczna 1

Karty tarota odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania oraz na wiele, wiele innych. Rezultatem poznania przyszłych wydarzeń dzięki Tarotowi jest możliwość spojrzenia na swoje życie z zupełnie innej, obiektywnej perspektywy i zaplanowania swojego życia inaczej, czyli tak, abyśmy osiągnęli szczęście, miłość, zdrowie, pieniądze i bezpieczeństwo.

Nie będzie wielkim odkryciem stwierdzenie, że wróżba tarota to sposób na zmianę swojego dotychczasowego życia na lepsze. Ty zdecyduj czy chcesz tej zmiany już dziś.

zamów wróżbęjak zamówić wróżbę

O mnie

Wróżka Otylia Posiadam ponad 20 lat doświadczenia w stawianiu kart tarota oraz numerologii. Podstaw wróżenia nauczyła mnie moja babcia, resztę wiedzy szlifowałam przez lata a ciężka praca zaowocowała tym, gdzie teraz jestem i co robię. Jestem osobą bezkompromisową i zawsze we wróżbie mówię to, co pokazuje mi rozkład a nie to, czego oczekuje ode mnie klient.

Moi klienci to osoby w różnym wieku, z różnym wykształceniem i różnej płci. Wróżę lekarzom, prawnikom, politykom, przedsiębiorcom, studentom, gospodyniom domowym i pracownikom biurowym. Po porady zgłaszają się do mnie polacy mieszkający za granicą. Tak naprawdę nie ma reguły, ponieważ moim klientem może zostać każda pełnoletnia osoba.

Z kart tarota wspieranych numerologią wróżę już kilkadziesiąt lat. Przez ten czas postawiłam tarota tysiącom osób, potrzebujących wsparcia i wskazówek dotyczących ich losu w niedalekiej przyszłości. Dzięki swojemu doświadczeniu i doskonale rozwiniętej intuicji jestem w stanie pomóc przy naprawdę trudnych i decydujących wyborach życiowych.

Do kontaktu ze mną proszę się posłużyć adresem e-mail: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie zamów wróżbę. Pozdrawiam serdecznie.

Opinie o mnie

opinie

“Serdecznie dziękuję za profesjonalizm. Jestem w pełni usatysfakcjonowana, ale nie tylko z tego powodu, że wróżba okazała się w konsekwencji bardzo pozytywna, ale głównie dlatego,że poczułam się poważnie potraktowana,a kwota, którą zapłaciłam była w pełni uzasadniona ;)Życzę Pani pomyślności w życiu osobistym jak i w życiu wróżki, a w pracy dużej ilości osób tak samo wdzięcznych jak ja. Pani praca przynosi wymierne efekty i jest bardzo potrzebna. Oprócz ogromnej wiedzy i wyczucia tematu posiada Pani wyjątkowe zdolności wczuwania się w psychikę danej osoby, co świadczy też o dużej wiedzy z zakresu psychologii człowieka. Serdecznie pozdrawiam i ślę Pani dużo pozytywnej energii :)”

Pani Danuta


opinie

"Witam Pani Otylio, chcialbym serdecznie podziekowac za wrozbe. Niewiarygodne, ale znow wrozba sie sprawdza, jesli chodzi o fakty, jak np. moje obecne relacje z zona. Jest dokladnie tak, jak Pani napisala. Mam wiec nadzieje, ze te dotyczace przyszlosci, zwlaszcza mojej, tez sie sprawdza, bo nie wyglada ona dla mnie najgorzej. Serdecznie pozdrawiam.,"

Pan Bogusław


opinie

"Witam. Dziękuję za wszystkie dotychczasowe wróżby. Forma w jakiej przekazuje Pani informacje bardzo mi odpowiada. Lubię konkretne wróżby i takie do mnie najbardziej przemawiają. Mam do Pani 100% zaufanie."

Pani Michalina


KLIKNIJ, aby zobaczyć wszystkie opinie

Szybki kontakt
Moje strony

Zapraszam na moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/wrozkaotylia

Polecam również mój blog o wróżbach i nie tylko: https://blog.otylia.pl

Oceń moją stronę

Wróżka Otylia
4 stars
Ocena: 4 Głosy: 39


Jak zamówić ?

zamów wróżbęjak zamówić wróżbę