Numerologiczna jedynka to osoba zdecydowana, niezależna i pełna energii. Często odbierana jest jako zadufana i zapatrzona w siebie, egoistyczna, a to dlatego, że lubi się ona skupiać na sobie i wzbudzać podziw otoczenia, w którym się znajduje. Mimo to jest to osoba łatwo nawiązująca kontakty i tolerancyjna.

Numerologia liczby 1 w pracy: Jedynka potrafi sprawnie i skutecznie zarządzać ludźmi i projektami. Organizacja pracy swojej i innych nie jest jej straszna. Dzięki temu często awansuje na kierownicze stanowiska, stając się dyrektorem czy menadżerem. To oczywiście się jej podoba, jako, że nie lubi ona nudy i rutyny, a chętnie podejmuje się nowych wyzwań. Jest ambitna i kreatywna, często wykazuje inicjatywę oraz lubi uczestniczyć we wszelkiego rodzaju szkoleniach zawodowych, podnoszących jej kompetencje. Ma jednak wadę, lubi dominować. Wszystko musi być tak jak chce jedynka i jak to sobie wymyśliła, nie lubi i nie umie podporządkowywać się innym. Jest rządna sukcesu.

Znaczenie liczby 1 w miłości: Numerologiczna 1 także w uczuciach lubi dominować, dlatego powinna tworzyć związki z osobami uległymi, takimi, które nie widzą problemu w ustąpieniu partnerowi. Mimo to osoby spod tej liczby są bardzo stałe w uczuciach i wierne. Dla prawdziwej miłości są w stanie zrobić bardzo dużo. Wykazują się dużą otwartością na partnera i tolerancją, obdarzają go zaufaniem.

Numerologiczna jedynka a zdrowie: Jedynki charakteryzują się dobrym zdrowiem, energią i witalnością. Jedynymi słabymi ich punktami mogą okazać się kręgosłup i układ krążenia.

numerologia 1

Karty tarota odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania oraz na wiele, wiele innych. Rezultatem poznania przyszłych wydarzeń dzięki Tarotowi jest możliwość spojrzenia na swoje życie z zupełnie innej, obiektywnej perspektywy i zaplanowania swojego życia inaczej, czyli tak, abyśmy osiągnęli szczęście, miłość, zdrowie, pieniądze i bezpieczeństwo.

Nie będzie wielkim odkryciem stwierdzenie, że wróżba tarota to sposób na zmianę swojego dotychczasowego życia na lepsze.
Ty zdecyduj czy chcesz tej zmiany już dziś.

Numerologiczna 1

tarot Napisz do mnie w sprawie wróżby
Wróżka Otylia - Profesjonalna tarocistka i numerolog
W sprawie zamówienia wróżby proszę o kontakt pod adresem: wrozka@otylia.pl. Lub za pomocą formularza kontaktowego zamieszczonego u góry mojej strony.